Zpět na » » Chtěla mě Plzeň i Slavia, ale Sparta byla prioritou, řekl Néstor

- Chtěla mě Plzeň i Slavia, ale Sparta byla prioritou, řekl Néstor

Chtěla mě Plzeň i Slavia, ale Sparta byla prioritou, řekl Néstor © sparta.cz - Néstor Albiach

0

Líbilo se

05.01. - Měl nabídky z Plzně i ze Slavie, španělský útočník Néstor Albiach se ale nakonec rozhodl přestoupit z Dukly do Sparty. Čtyřiadvacetiletý fotbalista, který podepsal smlouvu na dva a půl roku, bere letenský celek jako nejlepší krok opět se posunout v kariéře.

"Chtěla mě Slavia i Plzeň, ale Sparta pro mě byla vždycky prioritou," řekl novinářům Néstor, který působil v Dukle od ledna 2013 a celkem za klub z Julisky odehrál v české nejvyšší soutěži 69 zápasů a dal 14 branek. Na podzim nastoupil ke 14 utkáním a nastřílel pět gólů.

Do Sparty nešel do neznámého prostředí, protože na Letné působí obránce Vjačeslav Karavajev, se kterým se potkal v Dukle. "Před třemi týdny, než jsem podepsal smlouvu, jsem s ním mluvil. Řekl mi, že Sparta je nejlepší klub tady," prohlásil Néstor.

Ve Spartě čeká rodáka z Xirivelly konkurence v podobě Davida Lafaty nebo Václava Kadlece, přesto má Néstor jasné přání. "Vím, že Sparta má dobré útočníky. Lafata, Kadlec, Juliš... Ale doufám, že budu hodně hrát a nastoupím i v Evropské lize. A také bych chtěl vyhrát titul. Pořád máme šanci," dodal.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články