Zpět na » » Biliče rozhněvala červená karta, West Ham se proti ní odvolal

- Biliče rozhněvala červená karta, West Ham se proti ní odvolal

Biliče rozhněvala červená karta, West Ham se proti ní odvolal © skysports.com - Sufján Fighúlí, Slaven Bilič

1

Líbilo se

04.01. - Fotbalisté Manchesteru United v pondělí dosáhli na šestou ligovou výhru za sebou, k triumfu 2:0 na půdě West Hamu jim ale výrazně pomohlo sporné vyloučení domácího Sufjána Fighúlího z 15. minuty utkání po souboji s Philem Jonesem. Kouč "Kladivářů" Slaven Bilič považoval červenou za absolutní nesmysl, protože podle něj fauloval spíše soupeř. West Ham se později proti kontroverznímu verdiktu rozhodčího Mika Deana odvolal.

"Tohle nikdy nemohla být červená karta. Řekl bych si, že i žlutá karta je takhle na začátku přísná. Byl to stejný zákrok od obou a podle mě více fauloval Jones," prohlásil na adresu sporného souboje po zápase Bilič.

"Jasně, Jones sice zahrál míč, ale sevřel Fighúlího nohama do nůžek. Možná hrálo roli to, že se pak svíjel na zemi. Fighúlího nohy nebyly ve vzduchu ani v nějaké nebezpečné pozici. Když jsem pak situaci viděl ze záznamu po utkání, potvrdilo se mi, že jsem měl pravdu," dodal chorvatský trenér.

Jeho celek i v oslabení dlouho odolával a po hodině hry mohl dokonce otevřít skóre. Jenže Michail Antonio samostatný únik neproměnil a United poté vstřelili dva góly. "To vyloučení bylo klíčové a naprosto zabilo zápas. Bylo to pro nás strašně nefér," podotkl Bilič.

Nepozdával se mu ani druhý gól soupeře v podání Zlatana Ibrahimovice ze 78. minuty. "Byl to dost velký ofsajd. Když jsou hráči ve sprintu, je to pro pomezního těžké. Ale v tomhle případě hráči šli. Měl to zvednout," zlobil se Bilič.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 04.01. Odpovědět

Za toto by se nevylučovalo snad ani v sérii A....

DeviI
kuzma - 04.01. Odpovědět

myslím, že uspějí s odvoláním ... to na červenou nebylo.

kuzma

vážně se mi líbí, že jsou ještě i fanoušci, kteří mají soudnost. respekt

hanyshunter
Waldas - 04.01. Odpovědět

tak prečo by sa nenašli. Vyhrali sme to ano, ale červená bola prísna resp. ani nemala byť. Ale taky je futbal, paradoxne o to ťažšie sme to mali.

Waldas

to si dovolím tvrdit, že i v našem zápase byla ta červená přísná, za mně spíše nebyla než byla...

hanyshunter

červená být neměla ani v jednom případě, ale měla opačný efekt. Prosi WH se pro United zapas jeste ztizil jelikoz se zatahli kdezto proti unavemu Bournemouth po snizeny na 3:2 to byla valka rana na psychyku a organizaci :-)

gephisto
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články