Zpět na » » Sparta nehodlá tým v zimě oslabit a shání levonohého hráče

- Sparta nehodlá tým v zimě oslabit a shání levonohého hráče

Sparta nehodlá tým v zimě oslabit a shání levonohého hráče © sparta.cz - Tomáš Požár

0

Líbilo se

22.12. - Generální ředitel fotbalové Sparty Adam Kotalík odmítl, že by měl na stole konkrétní nabídku na přestup klíčové opory Bořka Dočkala. V zimě nechce aktuální kádr vůbec oslabovat, naopak pracuje na příchodu levou nohou hrajícího defenzivního hráče. Nepotvrdil však informace, že by se mělo jednat o rumunského beka Bogdana Vatajelua z Universitatey Craiova.

"Přestupové spekulace nekomentujeme, dokud to není dotažené. Mohu jen říci, že usilujeme o příchod jednoho hráče na defenzivní post. Je to jediný transfer, na kterém nyní pracujeme," řekl Kotalík na tiskové konferenci. "A jde o levonohého hráče," doplnil nový hlavní trenér Tomáš Požár.

Minulý týden přinesl deník Sport informaci, že Dočkala sledují týmy z Turecka, Ruska a Itálie, Sparta však prý žádnou konkrétní nabídku nedostala. "Žádná nabídka na Bořka nepřišla. Nevím, na základě čeho se tato spekulace objevila," prohlásil Kotalík.

A i kdyby nabídka během ledna přišla, tak by Sparta svou oporu i tak nerada pouštěla. "V zimě nechceme kádr oslabovat. Chceme se poprat o titul," dodal sparťanský ředitel.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články