Zpět na » » Velký návrat Tomáše Rosického

- Velký návrat Tomáše Rosického

Velký návrat Tomáše Rosického © sparta.cz - Tomáš Rosický

0

Líbilo se

24.11. - Všichni tuzemští příznivci Tomáše Rosického se na konci tohoto léta dočkali - ano, po 15 letech se vrátil tento vysoce talentovaný fotbalista zpět do České republiky - Tomáš Rosický nyní obléká dres pražské Sparty, u které se upsal na následující období.

Drahý špás pro Spartu

Ten, kdo sleduje dění na české fotbalové scéně, tomu nemůže uniknout špatný zdravotní stav navrátilce. Během posledních dvou měsíců toho Tomáš moc nenahrál. Jeho ostré starty v zápasech komplikuje zranění.

Přesto všechno si však přijde na pěkný balík. Tomáš Rosický pobírá podle některých zdrojů i v době, kdy se moc na trávníku neukazuje okolo půl milionu korun. Pokud by nastupoval, mohl by se pochlubit po připsání předpokládaných prémií cifrou jednoho milionu na výplatní pásce. Pro Spartu to jistě nejsou nikterak drancující výdaje.

Neustálé trápení

Tomáše Rosického sužují již delší dobu zdravotní problémy. K těm posledním patří poranění Aichillovy šlachy, což není zrovna krátkodobá záležitost. Je spousta škodolibých jazyků, které Rosického návrat proklínají a kritizují. Jestli to bude mít pro Spartu nějaký pozitivní význam, ukáže až čas.

Návrat zřejmě až v jarní části sezony

Podle posledních informací to vypadá, že se sparťanský šestatřicetiletý záložník vrátí do sestavy až v jarní sezoně. Letos odehrál pouze 18 minut. Podle vyjádření trenéra fotbalového týmu má Tomáš individuální tréninkový plán. Údajně dochází pouze do posilovny.

Rosický tedy hrát nyní již nebude. Má však dostatečně dlouhou dobu k tomu, aby se snažil dát do kupy a na jaře se předvedl v celé své parádě. Jak to všechno dopadne, na to si budeme muset počkat ještě pár měsíců. V každém případě se s ním na Spartě počítá a dá se předpokládat, že tato posila nepřímo přinese nějaké ty body do tabulky, pokud ho zase nezradí zdraví!

Redakce / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Rosický obléká dres ????? Zatím jsem viděl, že obléká pouze kvádro s kravatou a mele hovna o přestávce fotbalového zápasu Smajlík 3

pavelprvni

Je mi ho lito,uzasny hrac jenze ne ze"delsi dobu" se potyka se zranenimi,ale je to uz nekolik let,a cim dal tim casteji.Sotva se po zraneni vrati,odehraje par minut a je znovu zranen.A tak porad dookola.Mel by se uz na to vysrat,penez ma mraky,a uzivat si normalniho zivota ve zdravi. Smajlík 19

tomogara

..a o velkem navratu nemuze byt ani rec,jedine ze je zpatky doma v Praze. Smajlík 10

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články