Zpět na » » Jsem pod sestupem podepsaný, bral na sebe vinu Navrátil

- Jsem pod sestupem podepsaný, bral na sebe vinu Navrátil

Jsem pod sestupem podepsaný, bral na sebe vinu Navrátil © sigmafotbal.cz - Fotbalisté Sigmy Olomouc

0

Líbilo se

16.05. - Olomoucký fotbalista Jan Navrátil se neschovával před odpovědností za sestup Sigmy do druhé ligy. Ví, že svými výkony týmu nepomohl. Přitom věřil, že stejné pocity jako při předchozím sestupu před dvěma lety už nezažije.

"Bolí to asi stejně jako před dvěma lety. Tehdy jsem si říkal, že bych to nikdy nechtěl zažít znovu, a je to zase. Strašné," řekl Navrátil novinářům po dnešní výhře 6:0 nad Teplicemi, která Sigmě na záchranu stejně nestačila, jelikož Příbram remizovala v Jablonci a udržela se zásluhou lepších vzájemných zápasů.

Vinu bere i na sebe. "Pod sestupem jsem hodně podepsán i já, protože moje výkony nebyly ideální. Patřil jsem mezi starší hráče, ale moc té nadstavby tam z mé strany nebylo. Chtěl jsem to aspoň odbojovat, těžko to teď hodnotit," řekl Navrátil.

Zároveň ale stejně jako všichni v klubu cítí i křivdu za minulé utkání na Slovácku, kde podle něho Sigmě ublížili rozhodčí. "Možná se rozhodlo i tím, jak byl pískán zápas na Slovácku, ale to už my neovlivníme. Na Slovácku jsme věřili, že to zvládneme, vyrovnali jsme, ale pak se tam děly takové věci, to nebudu asi ani hodnotit," dodal.

Připustil však také, že kdyby se spoluhráči hrál jako poslední dva zápasy, mohlo vše vypadat jinak. "Nesbírali jsme body, nevyhrávali jsme, chyběla bojovnost, kterou jsme předvedli až v posledních dvou zápasech," řekl.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články