Zpět na » » Sněhová nadílka nedovolila sehrát pražské derby mezi Duklou a Spartou

- Sněhová nadílka nedovolila sehrát pražské derby mezi Duklou a Spartou

Sněhová nadílka nedovolila sehrát pražské derby mezi Duklou a Spartou © fkdukla.cz - Utkání Dukla - Sparta bylo odloženo

1

Líbilo se

29.02. - REVIEW 19. kolo Synot ligy zůstane prozatím nekompletní. Dnešní plánované utkání mezi dvěma pražskými kluby Duklou a Spartou bylo totiž odloženo kvůli nenadálé sněhové nadílce. Plzeň si tak na čele tabulky uchová šestibodový náskok.

Fotbalové utkání 19. kola první ligy mezi Duklou a Spartou se dnes neodehraje. Rozhodčí v čele s Tomášem Kocourkem označili zasněženou hrací plochu na Julisce za neregulérní a ohrožující zdraví hráčů. Bude se tak hledat nový termín, oba celky navíc v týdnu hrají zápasy MOL Cupu.

Obě mužstva se rozcvičovala, ale sněžení s deštěm hrací plochu rozmáčelo natolik, že ani vyhřívání trávníku nepomohlo. Navíc podle předpovědi mělo v Praze sněžit ještě několik hodin a hrozilo, že by se zápas stejně nedohrál, i kdyby začal. Proto se oba kluby dohodly, že bude lepší utkání odložit, s čímž následně souhlasili i rozhodčí s delegátem.

"Důkladně jsme prozkoumali hrací plochu a je neregulérní. Pořadatel není schopen dostat hrací plochu do stavu, aby se dalo hrát. Nemohli bychom ochránit zdraví hráčů," řekl České televizi sudí Kocourek. "Není vidět ani pokutové území a všechny čáry," dodal.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
VeekyCZ - 29.02. Odpovědět

Kalamita jako na Sibiři

VeekyCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články