Zpět na » » Fotbalová Sparta získala z Hradce brankáře Koubka

- Fotbalová Sparta získala z Hradce brankáře Koubka

Fotbalová Sparta získala z Hradce brankáře Koubka © sparta.cz - Tomáš Koubek

0

Líbilo se

Dnes 12:24 - Fotbalová Sparta získala z Hradce Králové brankáře Tomáše Koubka. Český reprezentant do 21 let podepsal s letenským celkem smlouvu na čtyři roky, ale v nadcházející sezoně odejde na hostování. Klub o tom informoval na svém webu.

"Tomáš je velice talentovaný brankář, jeho přestup je investicí do budoucna. Momentálně ale potřebuje pravidelně chytat, a proto rovnou zamíří na hostování," uvedl člen představenstva Sparty Jakub Otava. "Je to naprosto úžasné, jsem moc rád, že se to povedlo dotáhnout. Za to, že můžu být ve Spartě, jsem vděčný," přidal Koubek.

Dvaadvacetiletý Koubek v nejvyšší soutěži nastupoval pouze za Hradec Králové, se kterým v uplynulém ročníku sestoupil do druhé ligy. Na nedávném mistrovství Evropy hráčů do 21 let byl také jedničkou české reprezentace a na kontě má i stříbro z Eura fotbalistů do 19 let z roku 2011.

Pro Spartu, jejíž brankářskou trojici tvoří David Bičík, Marek Štěch a Miroslav Miller, jde o další z řady letních posil. Vedle Koubka totiž také získala Martina Frýdka z Liberce, Marca Paixaa ze Slasku Vratislav, Franciho Litsingiho z Teplic, Marcuse Steinhöfera z Aalenu a Kehindeho Fataie z Astry Giurgiu.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články