Zpět na » » Gólman Blažek a další tři fotbalisté prodloužili v Jihlavě

- Gólman Blažek a další tři fotbalisté prodloužili v Jihlavě

Gólman Blažek a další tři fotbalisté prodloužili v Jihlavě © fcvysocina.cz - Jaromír Blažek

0

Líbilo se

03.06. - Jedenačtyřicetiletý fotbalový brankář Jaromír Blažek bude chytat v Jihlavě i v příští sezoně. Bývalý gólman reprezentace, Bohemians či Sparty prodloužil s Vysočinou smlouvu stejně jako obránci Tomáš Marek a Ondřej Šourek i záložník Václav Koloušek.

Naopak Tomáš Josl a Karol Karlík odmítli nabídky na prodloužení kontraktu a hledají si zahraniční angažmá. Vedení osmého týmu uplynulého ročníku první ligy ještě jedná s Petrem Tlustým a Murisem Mešanovičem o dalším působení v Jihlavě. Klub o tom informoval na svém webu.

Po skončení hostování Jihlava neuplatnila opci na přestup Michala Vepřeka, který se vrací do druholigové Sigmy Olomouc. Ve stadiu jednání je prodloužení hostování Jana Mikuly (Slavia Praha) a Adama Jánoše (Sparta).

"Zatím jedinou potvrzenou novou tváří v kádru je dvacetiletý krajní záložník a kapitán juniorky Jakub Fulnek. Posílení kádru se bude odvíjet i od výsledku jednání o prodloužení působení Jánoše a Mikuly," uvedl tiskový mluvčí jihlavského klubu Miroslav Fuks.

Jihlava zahájí letní přípravu 18. června a v klubu se do ní zapojí po návratu z hostování také Arnold Šimonek (Manisaspor), Jan Kliment (Banská Bystrica), Lukáš Kryštůfek (Vlašim), Jakub Teplý (Ústí nad Labem) a Jindřich Kučera (Žďár nad Sázavou).

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články