Zpět na » » Fotbalisté Olomouce zvou fanoušky na Znojmo na korunové vstupné

- Fotbalisté Olomouce zvou fanoušky na Znojmo na korunové vstupné

Fotbalisté Olomouce zvou fanoušky na Znojmo na korunové vstupné © fkmb.cz - Utkání mezi Sigmou Olomouc a Mladou Boleslaví (ilustrační foto)

0

Líbilo se

13.05. - Olomoučtí fotbaloví fanoušci se na poslední domácí zápas proti Znojmu v neděli 25. května mohou dostat za jedinou korunu. S iniciativou přišli hráči Sigmy, kteří se tak v klíčovém utkání o záchranu v první lize snaží na Andrův stadion přitáhnout co nejvíce lidí.

Hanáci jsou dvě kola před koncem sezony ve velkých problémech a reálně jim po třiceti letech hrozí sestup do druhé ligy. Po debaklu 0:5 na Spartě se propadli na poslední místo tabulky a na čtrnácté místo, které znamená záchranu a které momentálně okupuje právě Znojmo, jim chybí dva body. "Hrajeme o všechno. Potřebujeme plný stadion, každého fanouška, každý hlas," uvedli hráči na oficiálním klubovém webu.

Olomouc byla po 17. kole ještě devátá, ale pak z jedenácti zápasů vyhrála jediný a klesla až na dno tabulky. Nezabrala ani výměna trenérů. V posledních dvou kolech ji vedl místo odvolaného Zdeňka Psotky sportovní manažer Ladislav Minář, ale podlehla Ostravě i Spartě. "Situace je samozřejmě špatná, to víme. Pro nás je klíčové utkání se Znojmem, po něm uvidíme, jestli ještě máme poslední kolo šanci, nebo nemáme," řekl Minář.

V závěrečném kole bude hrát Olomouc v Liberci, Znojmo se utká s Duklou a třetí nejohroženější tým Bohemians 1905 doma přivítá Plzeň.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články