Zpět na » » Psotka posílí realizační tým Sigmy Olomouc

- Psotka posílí realizační tým Sigmy Olomouc

Psotka posílí realizační tým Sigmy Olomouc © sigmafotbal.cz - Zdeněk Psotka

0

Líbilo se

06.11. - Na lavičku Sigmy Olomouc se vrací její někdejší trenér Zdeněk Psotka. Současný generální manažer Hanáků z rozhodnutí představenstva klubu posílí realizační tým a ve zbývajících podzimních zápasech ponese hlavní odpovědnost za výsledky.

Olomouc přitom nečeká žádná procházka růžovým sadem. Kromě zápasu se Znojmem doma přivítá lídra soutěže Spartu, a v posledním utkání také pražskou Duklu, jež dovedla potrápit i účastníka Ligy mistrů z Plzně.

Představenstvo klubu rozhodlo o posílení realizačního kádru po nedělní remíze s Baníkem Ostrava. Zareagovalo tak na dosavadní nepříliš uspokojivé výsledky Sigmy. Ta po letních odchodech dvou klíčových záložníků Hořavy s Pospíšilem nepodává stabilní výkony a současné sedmé místo rozhodně není pro klubové vedení uspokojivým výsledkem.

Však se také nad trenérem Kotůlkem vznáší hrozba odvolání, a to již od série čtyř zápasů bez výhry z přelomu srpna a září. Tehdy trenéra zachránila výhra nad Jihlavou 4:3, kterou gólem v poslední minutě utkání zajistil Martin Doležal.

"Rozhodnutí představenstva respektuji, po skončení podzimu vyhodnotíme situace a rozhodneme, jak dál," řekl Psotka, jenž za svého působení předváděl s Olomoucí atraktivní fotbal, který přinášel výsledky.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články