Zpět na » » Střelec vyrovnávací branky Doležal litoval vyloučení

- Střelec vyrovnávací branky Doležal litoval vyloučení

Střelec vyrovnávací branky Doležal litoval vyloučení © sigmafotbal.cz - Martin Doležal oslavuje vstřelenou branku

0

Líbilo se

03.11. - Jestli někomu může olomoucká Sigma vděčit za vybojovaný bod na Bazalech, je to zcela jistě Martin Doležal. Útočník hostujícího celku dokázal rychle zareagovat na inkasovanou branku a po třech minutách skóre utkání srovnal.

"Bod bereme, i když ve druhém poločase jsme tam měli dva brejky, které kdybychom proměnili, tak jsme mohli vyhrát," zalitoval i přes navzdory početní nevýhodě získaný bod Doležal.

K jeho drobné nespokojenosti vedl také fakt, že Baník v přesilovce nic moc nevymyslel. "Ve druhém poločase jsme je dobře bránili a až na dva centry zprava tam šance neměli," potvrzuje tato slova hanácký útočník.

Sigma se musela od 37. minuty obejít bez vyloučeného Javůrka, čehož domácí nedokázali využít. Olomouc ovšem musela dané situaci uzpůsobit taktiku a soustředit se spíše na obrannou práci. Právě hra o deseti vedla k tomu, že hosté nesplnili před zápasem určený cíl.

"Jeli jsme sem pro tři body, ale uškodila nám ta červená," vysvětluje střelec vyrovnávací branky své poněkud rozporuplné pocity. Naopak o tlaku vedení na trenéra Kotůlka podle vlastních slov neslyšel zhola nic a odmítl tak spekulace, že právě snaha podržet kouče mohla stát za zlepšeným výkonem týmu.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
PadloCZ - 03.11. Odpovědět

Škoda vyloučení vypadalo by to jinak možná i výsledek...
KOUKNI SEM
http://www.hraj.to/soutez/?ref=7551

PadloCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články