Zpět na » » Více než prohra mě mrzí zranění Rolka, smutnil boleslavský trenér Koubek

- Více než prohra mě mrzí zranění Rolka, smutnil boleslavský trenér Koubek

Více než prohra mě mrzí zranění Rolka, smutnil boleslavský trenér Koubek © fkmb.cz - Miroslav Koubek

0

Líbilo se

30.07. - Mladoboleslavští fotbalisté nevstoupili do ligové sezony ideálně, když prohráli na půdě Teplic. Trenér poražených Miroslav Koubek si posteskl nad zraněním stopera Rolka. Naopak teplický kouč Lukáš Přerost ocenil soudržnost mužstva.

V nedělním utkání padl jeden gól i dvě červené karty. Především v druhém poločase se bylo na co dívat.

„Prohráli jsme zbytečně, více než to mě ale mrzí ztráta stopera Rolka, která je vážného charakteru. Vypadávají nám důležití a klíčoví hráči, a to liga teprve začíná,“ posteskl si po zápase boleslavský kouč Miroslav Koubek. Rolko si podle jeho slov poranil koleno a v nejbližší době se ukáže, jak dlouho bude mimo hru.

Koubek viděl utkání jako remízové. „První poločas jsme měli pod kontrolou, byl to taktický boj, mužstva se snažila neudělat chybu. Druhou půli jsme začali laxně, málo koncentrovaně, soupeř začal mít herně navrch. Potom jsme inkasovali branku, která rozhodla utkání. Nevyužili jsme vyloučení Teplic, nedáme penaltu... Soupeř si to pak už pohlídal, doslova to umlátil. Myslím, že by zápasu více slušela remíza,“ zhodnotil duel boleslavský kouč.

Vítěznou premiéru při svém debutu v první lize prožil Lukáš Přerost. Pětatřicetiletý trenér je nejmladším koučem nejvyšší soutěže a triumfu Teplic si hodně cenil.

„V první půli nám hra směrem dozadu fungovala, ale směrem dopředu jsme byli takoví bojácní. Po změně stran jsme chtěli být aktivnější, hra se zlepšila a vstřelili jsme vítězný gól. Vyhovovalo nám, že Boleslav potom otevřela hru. Vytvořili jsme si ještě dalších čtyři nebo pět šancí a zápas jsme mohli rozhodnout už dřív,“ uvedl Přerost.

„Klíčovým momentem bylo to, že po vyloučení Ljevakoviče jsme se museli zatáhnout. i když si myslím, že při faulu v 3. minutě tam byl míč a nemusela se dávat žlutá karta. Pak samozřejmě penalta Mareše, kdy nás brankář Grigar podržel a to celý tým ještě více semklo,“ dodal Přerost.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
votee - 01.08. Odpovědět

sázení, kvalitní info

http://nete.bloger.cz/

votee
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články