Zpět na » » Rada: Chceme hrát lépe, získat více bodů a posunout se v tabulce výše

- Rada: Chceme hrát lépe, získat více bodů a posunout se v tabulce výše

Rada: Chceme hrát lépe, získat více bodů a posunout se v tabulce výše © slavia.cz - Naumov se raduje se spoluhráči

0

Líbilo se

23.05. - Rada byl v posledních dnech ve velkém napětí. Z osobních důvodů se chtěl vrátit do Prahy, překážkou však byl platný kontrakt na severu Čech. Nyní je vše vyřešeno a Rada se stěhuje do Slavie, kde ihned poskytl rozhovor.

"Jsem rád, že k dohodě nakonec došlo, že kluby mezi sebou našly smír a že s výsledkem bude spokojená jak Slavia, tak i Teplice. Přiznám, že moc o jejich dohodě nevím, šlo to zcela mimo mě, jen pan Řebíček a pan Hrdlička mi oznámili, že jsou dohodnuti. Pochopitelně mě těší, že Slavia vydržela, dotáhla jednání do konce a mně už to konečně přináší klid," řekl Rada agentuře Mediafax.

Zkušený trenér se postupně bude chtít seznámit s novým prostředím. "S nikým jsem moc zatím nemluvil, s realizačním týmem vůbec ne, jen jsem měl telefonát s několika hráči, jsou teď na dovolené. Ti, kteří jsou v Praze, tak s některými se budu chtít ještě sejít. Jinak příprava začne podle původního plánu 18. června, to měnit nebudu. Vím jen, že tam máme nějaký turnaj v Itálii, který je dobře obsazený, jinak bych se chtěl připravovat hlavně v domácích podmínkách, které má Slavia výborné," plánuje Rada.

Poté, co se v úterý vrátil do Slavie záložník Karol Kisel, vyhlíží Rada ještě další posily. "Mužstvo by se mělo posílit o tři až čtyři hráče, ale zatím jsme o tom nejednali. Raději at přijde méně hráčů, ale kvalitních, kteří klubu pomohou a zvednou ho," doufá Rada.

Cíle pro další sezonu jsou podle něj jednoznačné - zlepšit 12. příčku z letošní sezony, herní projev i spokojenost fanoušků. "Chceme hrát lépe, mít víc bodů, posunout klub v tabulce nahoru. Cesta to nebude jednoduchá, ale postupně musíme dostat Slavii tam, kam patří," uzavřel Rada.

Kam dál?

Adam Tkadlec / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 26.05. Odpovědět

sportovní sázení,spolehlivé informace
info zde:

http://gobe.iprostor.cz/

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články