Zpět na » » Konec obránce Řepky na Letné se přiblížil

- Konec obránce Řepky na Letné se přiblížil

Konec obránce Řepky na Letné se přiblížil © sparta.cz - Tomáš Řepka

0

Líbilo se

19.12. - AC Sparta Praha v tomto týdnu definitívně rozhodne o novém sloužení realizačního týmu a nejspíše také o definitivním konci obránce Tomáše Řepky na Letné. Tiskový mluvčí letenského celku Ondřej Kasík nechtěl být v pondělí v poledne příliš konkrétní, jednání podle něj stále probíhají.

Sparta se na začátku prosince domluvila na ukončení spolupráce s generálním sportovním manažerem Jozefem Chovancem, společně s ním byl rozpuštěn i celý realizační tým. Nové spolupracovníky si zřejmě vybere Jaroslav Hřebík, který by měl na Letné nastoupit na Chovancovu pozici.

"Veškerá jednání stále probíhají, jasno by mělo být v tomto týdnu," řekl v pondělí agentuře Mediafax tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík. Sparta chce představit kompletní realizační tým, jeho součástí by podle zákulisních informací měl být znovu první trenér Martin Hašek, brankáře by mohl trénovat Pavel Srníček, vedoucím týmu se nejspíš stane někdejší hráč Sparty Miroslav Baranek. Naopak komplikovaně se jeví příchod asistenta trenéra Václava Jílka, kterého zatím Sigma Olomouc neuvolnila.

Už v pondělí by měl letenský klub ukončit spolupráci s dalším zkušeným hráčem a někdejší oporou Tomášem Řepkou. Sparta se už v minulém týdnu dohodla na rozvázání kontraktu s brankářem Jaromírem Blažkem.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cupes - 26.12. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

cupes
plocy - 19.12. Odpovědět

Takovej konec si nezasloužil...

plocy
NWM123 - 19.12. Odpovědět

Nechápu proč Smajlík 13

NWM123
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články