Zpět na » » Brankář Jaromír Blažek ukončil své působení ve Spartě

- Brankář Jaromír Blažek ukončil své působení ve Spartě

Brankář Jaromír Blažek ukončil své působení ve Spartě © sparta.cz - Gólman Blažek a obránce Brabec

0

Líbilo se

16.12. - Fotbalový brankář Jaromír Blažek se dohodl ve Spartě Praha o předčasném ukončení smlouvy ke konci prosince 2011, v pátek o tom informovalo vedení letenského klubu. Bývalý reprezentační gólman získal se Spartou šest mistrovských titulů.

Konec působení Jaromíra Blažka na Letné přišel po dlouhých dvanácti letech. Blažek přišel do Sparty v roce 2000 a kromě krátkého hostování v Příbrami a jedné sezony odchytané v německém Norimberku zůstal klubu věrný. Předchozími působišti gólmana byly ale i pražské kluby Slavia, Viktoria Žižkov a Bohemians, jednu sezonu hájil i branku Českých Budějovic.

"Mohu oficiálně potvrdit, že v pátek byla učiněna ústní dohoda o ukončení smlouvy. To, jestli hráč zároveň končí i kariéru, je otázka spíše pro něj, než pro nás. V pondělí by jednání měla vyústit v písemné znění o rozvázání kontaktu," sdělil v pátek agentuře Mediafax tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík.

"Ústně je všechno dohodnuto, v pondělí se to dotáhne písemně. Nelze to však interpretovat tak, že Jaromír Blažek současně končí i kariéru. O tom se teprve budeme bavit, tohle byl první krok," doplnil k tomu hráčův manažer Pavel Paska z agentury ISM.

Jaromír Blažek (39) patřil dlouhá léta i do širšího kádru české reprezentace, za kterou odchytal 14 zápasů. Na mistrovství Evropy 2004 se podílel na zisku bronzových medailí a kromě šesti mistrovských titulů se Spartou slavil jeden ligový triumf i se Slavií.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cupes - 26.12. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

cupes

Rad bych vedel, jestli jeste nekam pujde

bohemak21

Nesnáším ho Smajlík 19

Tavares96
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články