Zpět na » » Jankulovského zranění je vážné, hráč má přetržený křížový vaz v koleně

- Jankulovského zranění je vážné, hráč má přetržený křížový vaz v koleně

Jankulovského zranění je vážné, hráč má přetržený křížový vaz v koleně © fcb.cz - Zraněný Marek Jankulovski (Baník Ostrava)

0

Líbilo se

16.10. - Fotbalista Marek Jankulovski má s největší pravděpodobností přetržený přední vaz v koleně, což je zranění, kvůli kterému sedm měsíců nehrál. Odhalila to magenetická rezonance, definitivní diagnóza bude známa, až Jankulovskému splaskne otok.

Přestože z ostravského tábora ještě v sobotu večer zněly optimistické hlasy, že se nejspíš nebude jednat o nic vážného, realita je jiná. Jankulovski má přetržený vaz a bude ho čekat další operace.

Bývalý reprezentanční obránce a vítěz Ligy mistrů s AC Milán se zranil během krátkého pobytu na hřišti proti Hradci Králové. Baník utkání vyhrál 1:0, přičemž jediný gól dal v době, kdy byl Jankulovski na hřišti. Čtěte ZDE.

"Magnetická rezonance dnes ukázala, že Marek si s vysokou pravděpodobností asi znovu utrhl přední křížový vaz. Přibližně za čtrnáct dnů, po splasknutí otoku na koleni, ho čeká ještě jedno vyšetření, po kterém bude diagnóza definitivní. Nicméně to vypadá, že další operace bude nevyhnutelná." uvedl na klubovém webu ředitel komunikace Baníku Michal Otava.

Marek Jankulovski se na Bazaly vrátil po jedenácti letech, které strávil v zahraničí. Dosáhl úspěchu s českou reprezentací i na klubové úrovni. Jeho návrat do srdečního Baníku pro něj skončil velmi hořce.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ať jde někam za penězi do Kataru a ne do Ostravy!

tulenzdukly
PjotrL8 - 16.10. Odpovědět

Hm, to už je na konec kariéry.

PjotrL8
betinek - 16.10. Odpovědět

On se vrátí! Smajlík 18 Smajlík 17

betinek
Taibi - 16.10. Odpovědět

Vypadá to bohužel na konec kariéry...

Taibi

Smajlík 13 Smajlík 13 chudak Janku ...toto bude zase na dlho Smajlík 11

rossoneri89
NWM123 - 16.10. Odpovědět

Patří už do starého železa...

NWM123
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články