Zpět na » » Martin Klein přestupuje do tureckého Konyasporu

- Martin Klein přestupuje do tureckého Konyasporu

Martin Klein přestupuje do tureckého Konyasporu © Martin Kovařík - Ležící Martin Klein

1

Líbilo se

16.08. - Šestadvacetiletý teplický obránce Martin Klein se stane posilou nováčka turecké fotbalové ligy Konyasporu, se kterým v pondělí večer podepíše čtyřletou smlouvu.

Klein má od Severočechů svolení k odchodu do zahraničí, pokud zájemce splní podmínky klubu. O hráče se dlouhodobě zajímal turecký Konyaspor, který před několika týdny získal i libereckého záložníka Bořka Dočkala a ex-slávistu Petra Grajciara.

Na konci června letošního roku ještě Klein přesun do Turecka odmítl a novou ligovou sezonu začal v Teplicích. V pondělí odpoledne by se už měl v Konyasporu podrobit vstupní lékařské prohlídce, po které podepíše smlouvu na čtyři roky. V úterý se stoper zapojí do přípravy s mužstvem. "Martin potřeboval změnu a věřím, že se v kvalitní turecké lize prosadí," řekl Zíka.

Kleinův přestup ještě musí potvrdit teplický klub. "Až se Martin domluví na podmínkách smlouvy, budeme jednat na klubové úrovni. Turci naše požadavky znají a pokud je splní, dojde k dohodě," prohlásil v pondělí ředitel FK Teplice František Hrdlička.

Klein, mezi jehož největší přednosti patří důraz, nasazení a výborná hra hlavou, je brněnským odchovancem. Působil také ve Spartě Praha, ale velkou část své kariéry strávil v Teplicích. Celkem odehrál v nejvyšší soutěži 172 zápasů, ve kterých dal 12 gólů. Dvakrát oblékl i reprezentační dres.

Jakub Sitek / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
calne - 17.08. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://calesi.blog.cz/

calne
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články