Zpět na » » Vachoušek jde do Sparty, má pomoct v boji o Ligu mistrů

- Vachoušek jde do Sparty, má pomoct v boji o Ligu mistrů

Vachoušek jde do Sparty, má pomoct v boji o Ligu mistrů © Martin Kovařík - Štěpán Vachoušek obléká dres Teplic.

2

Líbilo se

10.08. - Fotbalisty pražské Sparty posílil těsně před uzávěrkou soupisky pro 4. předkolo Ligy mistrů zkušený záložník Štěpán Vachoušek. Třicetiletý tvořivý fotbalista přichází na Letnou na půlroční hostování z Teplic, řekl agentuře Mediafax hráčův agent Pavel Zíka ze společnosti Sport Invest International.

Vachoušek za Teplice odehrál ještě v pondělí duel 4. kola Gambrinus ligy proti Českým Budějovicím (1:1), poté už dokončil svůj přestup do Sparty. Letenský klub získal třicetiletého levonohého fotbalistu na půlroční hostování, ve smlouvě je také pevně stanovená opce, takže Sparta může Vachouška natrvalo získat, pokud bude spokojená s jeho výkony.

"Sparta navíc stihla dopsat Štěpána Vachouška na soupisku pro 4. předkolo Ligy mistrů proti Žilině, jehož uzávěrka byla v pondělí o půlnoci," řekl agentuře Mediafax hráčův agent Pavel Zíka ze společnosti Sport Invest International. Celek Jozefa Chovance tak získal před důežitým dvojzápasem se Žilinou zvučnou posilu, o které mluvil sparťanský generální manažer v minulém týdnu. Sparta se v prvním zápase 4. předkola Ligy mistrů musí obejít bez distancovaných Marka Matějovského, Libora Sionka a Bonyho Wilfrieda.

"Teplice a Sparta se zatím dohodly na půlročním hostování, ale ve smlouvě je pevně stanovená částka, za kterou může letenský klub Vachouška natrvalo získat," dodal Pavel Zíka, podle kterého se třicetiletý fotbalista znovu těší na účast v evropských pohárech.

Vachoušek je teplickým odchovancem, v roce 2002 přestoupil za 35 milionů korun do Slavie, což z něj udělalo nejdražšího českého hráče ligy. Poté působil i ve francouzském Olympique Marseille a rakouské Austrii Vídeň, kde však jeho kariéru dvakrát přibrzdilo těžké zranění kolena. V létě 2008 se Vachoušek vrátil zpátky do Teplic, kde patřil k oporám mužstva.

V české nejvyšší soutěži odehrál třicetiletý tvořivý záložník 148 zápasů, ve kterých dal 29 gólů. Vachoušek také nastoupil třiadvacetkrát za seniorskou reprezentaci, dvakrát se zapsal mezi střelce.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://www.surfmoney.ic.cz/

Nový revoluční způsob výdělku na internetu. Ještě než to zavrhnete, zkuste se na to alespoň podívat Smajlík 4

SurfMoney
Tomas - 10.08. Odpovědět

mno tak tohle sem nečekal ale jak jim to pomuže tak to schvaluji potřebujeme se tam probojovat :) Smajlík 7

Tomas
Reklama
Reklama
Nejnovější články