Zpět na » » Slavia trénuje v Krkonoších, spolu s ní navrátilec Jarolím a útočník Madou z Pobřeží Slonoviny

- Slavia trénuje v Krkonoších, spolu s ní navrátilec Jarolím a útočník Madou z Pobřeží Slonoviny

Slavia trénuje v Krkonoších, spolu s ní navrátilec Jarolím a útočník Madou z Pobřeží Slonoviny © -

1

Líbilo se

10.06. - Fotbalisté Slavie Praha od pondělního odpoledne nabírají kondici na nový ročník I. ligy v okolí Švýcarské boudy ve Špindlerově Mlýně. Ve čtvrtek se s týmem pod vedením kouče Karla Jarolíma připravovali i záložník Lukáš Jarolím z italské Sieny a útočník s Franck Madou ze švýcarského Lausanne Sports.

Trenér Karel Jarolím po skončení sezony v Serii A znovu nabídl červenobílý dres svému synovi Lukášovi, jehož Siena sestoupila z nejvyšší italské soutěže. Bude ho trénovat už počtvrté. Lukáš Jarolím se připojil ke kádru Slavie ve středu večer a čeká se jen na vyřízení formalit se Sienou.

Zajímavou postavou v kádru je dvaadvacetiletý útočník Franck Madou z Pobřeží slonoviny, který má francouzský pas a přišel zatím na testy z druholigového švýcarského klubu Lausanne Sports.

V mládežnických kategoriích reprezentoval svou rodnou zemi, ale od juniorského věku hrál soutěže ve Francii a nejprve se prosadil jako střelec v Martigues. Odtud přestoupil do Toulouse, ale do A mužstva se neprosadil.

Padl však do oka skautům švýcarského klubu Young Boys Bern, za jehož tým však nastoupil jen osmkrát a dal jednu branku. Po krátkém hostování v Grasshoppers Curych byl zapůjčen do Bielu, kde nastřílel 17 branek ve 23 zápasech. Tím si vyloužil angažmá v Lausanne. Robustní hráč vysoký 188 cm a vážící 90 kg působí se svou mohutnou muskulaturou jako kulturista. V Lausanne má smlouvu na rok s opcí.

S mužstvem se zatím nepřipravuje brankář Romanovs, který plni reprezentační povinnosti v Lotyšsku, náhradní brankář Hanuš, jenž měl delší volno a pravděpodobně se do něj už nevrátí Vitalij Trubilla. Je na testech v jiném klubu, který vedení Slavie zatím nespecifikovalo.

Adam Hloušek je po těžkém zranění a operaci na rehabilitačním pohytu v německém Regensburgu. Další vážný marod Makedonec Riste Naumov je po komplikované zlomenině nohy z nejhoršího venku a před třemi týdny odložil berle. K návratu do kádru ho však čeká ještě dlouhá cesta.

Naopak zcela naplno už může trénovat Tunisan Tijani Belaid, u něhož už odezněly problémy se štítnou žlázou.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Že by novej Wilfried Smajlík 1

Tavares96
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články