Zpět na » » Fotbalisté Mladé Boleslavi zahájili přípravu s 23 hráči, Poláček si hledá nové angažmá

- Fotbalisté Mladé Boleslavi zahájili přípravu s 23 hráči, Poláček si hledá nové angažmá

Fotbalisté Mladé Boleslavi zahájili přípravu s 23 hráči, Poláček si hledá nové angažmá © fkmb.cz - Mladá Boleslav - Bohemians 1905

1

Líbilo se

07.06. - Třiadvacet fotbalistů se v pondělí sešlo na zahájení přípravy prvoligové Mladé Boleslavi, z hostování v pražské Slavii se vrátil Kysela a s mužstvem trénuje i australský juniorský reprezentant Bulut.

Letní příprava Středočechů na novou sezonu se už netýká Poláčka, kterému skončila smlouva a hledá si nové angažmá. Na pondělním úvodním tréninku chyběl také záložník Ludovic Sylvestre, který se k týmu připojí až v průběhu prvního týdne přípravy. "Má ve smlouvě uvedenou částku, za kterou ho můžeme uvolnit, ale zatím o něho konkrétní zájem neregistrujeme," pravil prezident klubu Josef Dufek.

Obdobně se vyjádřil i ke zprávám v tisku o touze ligového nováčka z Hradce Králové přilákat Kuliče a Rolka. "To byly jenom mediální spekulace, nikdo z Hradce s námi o těchto hráčích nemluvil," ozřejmil.

Mladá Boleslav by v létě ráda získala kvalitního obránce. "V jednání jsou posily především do defenzívy, se kterou jsme měli v uplynulém ročníku problémy," řekl trenér Karel Stanner, aniž vyslovil konkrétní jména.

Po první tréninkové jednotce se fotbalisté vydali do Lázní Bělohrad, kde absolvují kondiční soustředění. Do nominace se nevešli Vorel (juniorka), Kubásek (návrat z hostování v Mostu), Nečas (návrat z hostování ve Slovácku), Dittrich a Mach (návrat z hostování v Bohemians Praha) a Pecka (v rekonvalescenci po operaci páteře).

Seznam hráčů, kteří odcestovali na soustředění FK Mladá Boleslav do Lázní Bělohrad:
Brankáři: Miroslav Miller, Jan Šeda
Obránci: Tomáš Janíček, Adrian Rolko, Václav Kalina, Václav Procházka, Tomáš Hrdlička, Jan Charuza
Záložníci: David Brunclík, Ondřej Kúdela, Tomáš Fabián, Alex Mendy, Lukáš Opiela, Jan Kysela, Michal Sedláček, Daniel Dudka
Útočníci: Marek Kulič, Ivo Táborský, Jan Bořil, Jan Chramosta, Jakub Řezníček, Kerem Bulut

Kam dál?

/ Mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
darje - 07.06. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://wenso.bloger.cz/

darje
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články