Zpět na » » Trenér Beránek v Brně skončí, klub bude hledat nástupce

- Trenér Beránek v Brně skončí, klub bude hledat nástupce

Trenér Beránek v Brně skončí, klub bude hledat nástupce © slavia.cz - Miroslav Beránek

0

Líbilo se

13.05. - Kouč Miroslav Beránek po sezoně v Brně skončí. Důvodem jsou špatné výkony i výsledky mužstva, které se s největší pravděpodobností opět neprobojuje ani do první poloviny tabulky.

Beránkovi končí smlouva a vedení i trenér se rozhodli, že v kontraktu dál pokračovat nebudou. Beránek totiž nenaplňoval očekávání, které si on i vedení představovali.

Do Brna přišel někdejší kouč Slavie na konci roku 2008. Jeho hlavním úkolem bylo tým pozvednout, stabilizovat a v následující sezoně s ním podávat výkony, které by v pohodě zajistily umístění v horní polovině tabulky.

Jenže to se týmu nepodařilo. Do podzimní i jarní sezony sice vstoupil výborně a vyhrával, pak ale vždy přišel pád a série porážek. Výsledkem je aktuálně desáté místo, teoreticky by Brno mohlo skončit osmé.

Domácí zápas s Bohemians 1905 tak bude pro Beránka brněnskou derniérou. O jeho nástupci se jedná, v zákulisí se hovoří o Karlu Večeřovi, jenž momentálně působí v Brně jako sportovní ředitel a jeho poslední trenérskou štací byl Baník Ostrava.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
lange - 16.05. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

lange
Montec - 14.05. Odpovědět

Souhlasím s Tipesekem. Roky jsem fanouškem 1 FC Brno a budu jím stále, ale některé kroky z posledních let, to je fakt na pováženou. To už dávno není trenéry. Uličný když odcházel řekl na rovinu, že s tímhle kádrem nic uhrát nedá, to samé zkoušel Beránek a dopadl naprosto stejně. Chcete stavět na mladých talentovaných hráčích, ale je to jedno kopyto vedle druhýho. U Kaloudy byl pro peníze talent naprosto zničen, Střeštík taky v háji, Šural, ten to zazdil sám, jediný kdo jakš takš, tak Rabušic, ale jeho výkony jsou taky nevyrovnané.

Montec
Tipesek - 14.05. Odpovědět

Než Brno pochopí, že bez pořádnejch hráčů to nejde, bude trenéry měnit stále dokola. Jinak pan Večeřa je velmi dobrý trenér

Tipesek
Fingon - 14.05. Odpovědět

Ostravsti dementi se zas ukazuji jak vidim.. Kepy farat, centos na samotku do lecebny pro chorobne osklive a nenavistne.

Fingon
centos - 14.05. Odpovědět

Ty se stydíš za svůj věk? Několikrát jsem se na to ptal.

centos

hochu hej co tady příjdu, tak si hned přečtu ty tvé infantilní kecy !! ty moc nejsi vyrovnaný člověk, že?? Pochop, že tvá nenávist k Baníčku tady nikoho nesere.... i někteří Brnáci jsou z tvých keců dost překvapení... už se nad sebou zamysli a zajdi si k psychiatrovi at se na tebe podívá, ptž já bych tě někde zavřel a nepouštěl ven. Baník mistr Smajlík 18

FC BANÍK OSTRAVA

Večeřa tam ! MSFL do Brna.

Kepy_FCB
Baty - 14.05. Odpovědět

Večeřa měl s Baníkem úspěchy, ale měl tam kvalitní hráče, pokud do Brna nepřijdou dobří hráčí, tak se asi těžko bude hrát v Brně solidní fotbal.

Baty
lange - 14.05. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

lange
Kurt - 13.05. Odpovědět

To je jak u blbečků. Pokolikáte bude Večeřa Brno trénovat? Potřetí, počtvrté? Když už Pros pochopí, že koučem ta mizérie posledních minimálně deset let není.

Kurt

Jestli přejde na pozic hl. coache Večeřa tak bych už některý pány opravdu vykopal... dokud klub Pros neprodá bdue furt bída....

Fabregas 7
centos - 13.05. Odpovědět

Za Večeři hrál Baník skvělý fotbal. Ale zase je fakt, že v Brně nemá ani zdaleka takové hráče.

centos
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články