Zpět na » » Českobudějovičtí fotbalisté mají za sebou soustředění na Slovensku, teď je čeká už jen generála

- Českobudějovičtí fotbalisté mají za sebou soustředění na Slovensku, teď je čeká už jen generála

Českobudějovičtí fotbalisté mají za sebou soustředění na Slovensku, teď je čeká už jen generála © -

4

Líbilo se

17.02. - Fotbalisté Dynama České Budějovice jsou po slovenském soustředění, které zvládli velmi dobře. Ve dvou zápasech ani jednou neinkasovali a získali jednu výhru a jednu remízu. Dnes hráči odehráli zápas proti druholigévé Jihlavě a v neděli je čeká generálka na ligu.

V první zápase na Slovesnku se Dynamo utkalo přesně před týdnem s Petržalkou a výsledek 2:0 pro soubor Jaroslava Šilhavého byl více než dobrý. Zvláště, když se dvakrát prosadil Ladislav Volešák, poslední posila Dynama a předvedená hra byla také dobrá. Se zápasem byl spokojen i trenér Šilhavý, který si pochvaloval především nulu na straně inasovaných branek a také dobře připravený terén.

Petržalka - SK Dynamo České Budějovice 0:2 (0:1)

Branky: 12. a 50. Volešák.

Sestava Dynama: 1. poločas: Kučera - Leština, Horejš, Hunal, Krob - Volešák, Lima, Sedláček, Otepka - Meszároš, Stráský.
2. poločas: Křížek - Laštovka, Lima, Žižka, Šíma - Hudson, Černák, Jasanský, Volešák (70. Krob) - Sedláček, Ondrášek.


Ve druhém zápase se České Budějovice utakali již se slabším soupeřem, kterým byla Dubnica. Tento zápas se odehrával na o něco horším terénu a bylo to znát i na herním projevu obou celků. České Budějovice opět v zápase neinkasovali a byli mírně aktivnější, ale i na kontě vstřelených branek byla nula, z čehož vyplívá konečná remíza 0:0.

MFK Dubnica - SK Dynamo České Budějovice 0:0

Sestava Dynama: 1. poločas: Kučera - Laštovka, Hunal, Žižka, Krob - Hudson, Černák, Otepka, Šíma - Sedláček, Stráský.
2. poločas: Křížek - Laštovka, Lima, Žižka, Leština - Sedláček, Riegel, Volešák, Jasanský - Ondrášek, Stráský.


Na Slovesnku chtěl trenér Šilhavý především vyzkoušet sestavu, která by měla nastupovat v lize, což se mu v prvním zápase celkem podařilo, ale proti Dubnici už ne a to především díky lehčím šrámům některých hráčů z prvního zápasu s Petržalkou. „Ovšem o sestavě pro ligu mám z osmdesáti procent jasno,“ pronesl trenér Dynama Jaroslav Šilhavý.

Po návratu do Čech měli hráči volný víkend, ale dnes odehráli dlaší zápas. V Hluboké nad Vltavou si soubor vedený trenérem Šilhavým zastřílel proti Jihlavě. První poločas nebyl ze strany Dynama tak povedený, ale zlepšení přinesla druhá půle, kdy padly tři branky českobudějovických a jeden zásah přidali i hosté. Po skončení zápasu svítilo na světelné tabuli - 4:1.

SK Dynamo České Budějovice - FC Vysočina Jihlava 4:1 (1:0)

Branky: 42. Stráský, 53. Volešák, 55. vl. Karlík, 61. Ondrášek - 59. Mešanović

Sestava Dynama: 1. poločas: Kučera - Leština, Horejš, Hunal, Krob - Otepka, Černák, Riegel, Šíma - Sedláček, Stráský.
2. poločas: Křížek - Laštovka, Horejš (60. Lima), Hunal (60. Žižka), Krob (60. Koutný) - Hudson, Černák (60. Riegel), Otepka, Volešák - Stráský, Ondrášek.


Trenér Šilhavý také může být spokojen s tím, že se vyprazdňuje v posledních týdnech tak početná marodka. Benát s Mezlíkem již naplno trénují, ale proti Jihlavě je Šilhavý ještě šetřil. Dále se do normálního procesu vracejí Hudson s Meszárošem a na marodce tak zůstává pouze dlouhodobě zraněný Marián Jarabica.

V neděli již čeká hráče generálka na ligu, kterou odehrají na Střeleckém ostrově s divizní Třeboní od 15:00. Právě kvůli tomuto duelu se hrací plocha na hlavním stadionu Dynama uměle vyhřívá již od minulé středy. "Na ploše byla poměrně velká vrstva sněhu, a proto jsme se rozhodli, že vytápění zapneme s dostatečným předstihem. V současné chvíli má trávník na povrchu teplotu okolo čtyř stupňů celsia a to je maximum, jaké může mít,“ uvedl technický manažer klubu Milan Čadek na klubovém webu.

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
savge - 23.02. Odpovědět

Zdravím
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://freto.blog.cz/

savge
savge - 22.02. Odpovědět

Zdravím
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://freto.blog.cz/

savge

teď se čeká už jen na generála??! Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 2

ondrasch
Yuwee - 19.02. Odpovědět

_______S____T____O_____P______fiktivne TIKETY vsadene - podane TIKETY.stavkovanie a tipovanie - www.fikttiket.webnode.sk

Yuwee
Reklama
Reklama
Nejnovější články