Zpět na » » Cissé skončil ve Slavii

- Cissé skončil ve Slavii

Cissé skončil ve Slavii © -

5

Líbilo se

07.10. - Amadou Cissé, který přišel do Slavie v létě 2008, v pražském klubu skončil. Slavia o tom informovala na svých webových stránkách.

Český mistr se na ukončení smlouvy s guinejským defenzivním záložníkem domluvil ke 30. září 2009. Amadou Cissé ve Slavii prakticky nehrál, když nastoupil, tak spíše za rezervu, kde však také neoslnil. Ve slávistickém áčku nastoupil do dvou ligových zápasů a jednou střídal v utkání Poháru UEFA s Ajaxem Amsterdam.

Amadou Cissé nastupoval mimo jiné ve 4. francouzské lize za Pontivy Stade či FC Aubervilliers. Je mistrem ČR ze sezóny 2008/2009. Slavia již v létě Cissému oznámila, že si může hledat jiné angažmá.

Dalším v létě přeřazeným hráčem do rezervy byl Goce Toleski, který se však opět připravuje s výběrem Karla Jarolíma.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Goče ať si hezky zůstane tam kde je, nebo ať jde k sirečkám, když se mu tam tak líbilo. Smajlík 12 Cissého je velká škoda, pořád sem čekal co bude a ni nepředvedl, tak ať holt tahne dál...

redwhiter

Toleskeho je škoda.

banicecek
Ajax - 07.10. Odpovědět

Měl by ztama prchnout Goče Smajlík 11

Ajax
kumbi - 07.10. Odpovědět

Goce patří minimálně na lavičku Slávie a Jarolím by ho měl dávat alespoň do hry tak v 75 minutě, Goce je na naší ligu kvalitní hráč, ale musí se na něj umět hrát, stejně jako v Mostě a chvíli i ve Slavii !!!

kumbi
Voky - 07.10. Odpovědět

Toleski v rezerve?Toje vul ten Jarolim

Voky
ASRady - 07.10. Odpovědět

Ten Jarolím je fakt máslo trenér. Goce Toleski v rezervě. To fakt nechápu. Jinak k odchodu Cissého myslel sem si že by mohl dostat víc šancí ale u Jarolíma asik ne! Pro mě to je trenér max na naši ligu víc ne!

ASRady

cissé at de do jablonce!!!!!!!!!

machi/BARCA
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články