Zpět na » » Jarolím se do Jablonce těší

- Jarolím se do Jablonce těší

Jarolím se do Jablonce těší © -

1

Líbilo se

07.09. - Fotbalový záložník Marek Jarolím, který v minulé sezoně výrazně pomohl Slavii k mistrovskému titulu, přestoupil do severočeského týmu FK BAUMIT Jablonec. Vedoucí celek Gambinus ligy tak v pondělí získal výraznou posilu a osobnost do svého kádru

Synovec slavistického trenéra Karla Jarolíma nedostával v poslední době v sešívaném dresu tolik příležitostí. Tu naopak dostane na severu Čech, kde ho navíc čeká role lídra. Severočeši si od jeho příchodu mnoho slibují. "Nenastoupil jsem asi v posledních čtyřech zápasech, což bylo pro mě takové varování. Už od začátku letní přípravy jsem cítil, že to asi nebude ideální, že moje spolupráce se Slavií už pokračovat nebude. V přípravě se to lámalo, tam jsem cítil, že ten vztah už asi není ideální," přiznal Marek Jarolím.

"Neptal jsem se, proč nehraji. Takový nejsem. Je možné, že měl trenér jinou koncepci, že chtěl tým poskládat jinak. Možná i to rozhodlo, že jsem přestal nastupovat. Nebylo samozřejmě jednoduché ze Slavie odcházet, ale už jsem za tím udělal tlustou čáru. Nejsem první ani poslední, kdo ze Slavie odejde, je to život. Chci se teď již plně soustředit na nové angažmá," doplnila nová posila FK BAUMIT Jablonec.

Severočeši chtějí využít Jarolímových kreativních schopností a jeho zkušeností. Na tvořivého středopolaře bude vyvíjen větší tlak. "Byl jsem ve Slavii a s tím mým jménem jsem to tam měl také těžké. Věřím tomu, že se s tím vypořádám, jestli chci něčeho dosáhnout, tak ten tlak k tomu vždy patří," prohlásil Jarolím, který se už nemůže dočkat prvního tréninku s jabloneckými hráči.
Jarolím většinu svých nových spoluhráčů zná, adaptace by tak pro něj mohla být snažší. "V lize hraji už dlouho, hráče znám. Navíc ze Slavie přišel do Jablonce Tomáš Jablonský a Honza Kovařík. Znám také Michala Špita a Luboše Loučku," sdělil Jarolím, jenž se těší na změnu prostředí.

"Jdu vlastně z třetího celku tabulky do prvního, takže si vlastně polepším. Kéž by to tak zůstalo," smál se Jarolím. "Jdu do týmu, kde se dobře pracuje. Je tu zdravá atmosféra a moc se na to těším. Poznám nový kraj, sever Čech, Jablonecko. Jsem velmi rád, že se kluby domluvily. Z Jablonce jsem dostal nejkonkrétnější nabídku, byl o mě největší zájem, proto jsem se rozhodl pro Jablonec. Je to pro mě výzva a já se na ni moc těším," dodal na závěr Marek Jarolím, který na pondělní tiskové konferenci slavnostně podepsal se severočeským klubem tříletý kontrakt a převzal dres s číslem 22.

Jeho premiéra však nebude vůbec snadná, Jablonečtí fotbalisté zajíždějí v nejbližším ligovém kole na hřiště pražské Sparty. "Bude to zajímavý zápas. Doufám, že tam uhrajeme dobrý výsledek," dodal na závěr tvořivý záložník.

Kam dál?

Radek Dragoun / Mediafax, Jan Švanda

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://www.stream.cz/video/10/357367-felipe-massa-v-f1

Blues-man

Udělal cHybu !! Smajlík 11

Pepa Bradáč
- 08.09. Odpovědět

Paráda Smajlík 1

http://sportovnitipy.blogspot.com/

barca1020

www.tipmatchtip.blog.cz

blog pro sázkaře

každý den aktuální tipy!!! Smajlík 18

tipmatchtipy

Já sem nechápal když přišel do slavie, ale teď nechápu proč se ho zbavujou Smajlík 1

Andrew92

Další chyba Jarolím st. ten jeho systém se mu začíná nevyplácet a vymykatraději odejdi zavčas než to bude trapas Smajlík 7

Fanda fotbalu :-)

tady jsou z toho Jarolíma nějak vyplesklý,už to je aspoň třetí článek o něm Smajlík 7

childrenofbodom

oni tě tady chtějí už dopředu připravit na to, jak v sobotu dostane sparta od jablonce na zadek Smajlík 2

ondrasch

Jablonec dostane,na výhru nemá

childrenofbodom
Dejdy - 07.09. Odpovědět

At se prosadí

Dejdy
Reklama
Reklama
Nejnovější články