Zpět na » » Obránce Dřížďal: Už po konci sezony jsem vycítil, že to takhle dopadne

- Obránce Dřížďal: Už po konci sezony jsem vycítil, že to takhle dopadne

Obránce Dřížďal: Už po konci sezony jsem vycítil, že to takhle dopadne © -

0

Líbilo se

21.06. - Fotbalová Slavia v neděli zveřejnila, že už nepočítá se službami obránce Františka Dřížďala. Ten v rozhovoru na serveru tn.cz řekl, že už s předstihem tušil, že v mistrovském klubu skončí a když mu vedení Slavie zprávu oznámilo, nebylo to pro něj překvapení.

Zkušený obránce odmítl, že by za jeho koncem ve Slavii mohla stát vyhlášení, kdy neskrýval, že jej mrzí další vynucený odchod zkušeného obránce Brabce z mistrovského klubu. "Nemyslím si, že jsem řekl něco špatného, jen jsem řekl svůj názor na Ericha. Není to důvod mého odchodu. Myslím, že o něm bylo rozhodnuto daleko dříve. Trošku jsem to vycítil, dozvěděl jsem se to v pátek," konstatoval František Dřížďal s tím, že důvod, proč v klubu po dvou letech končí, ale prakticky nezná.

K proměnám současného kádru Slavie dodal, že nechápe, proč dochází i po zisku mistrovského titulu k tolika hráčským změnám. "Trenér a vedení mají svoji představu, tak doufám, že jdou správnou cestou, protože Slavii budu fandit i nadále," naznačil, že jeho srdce bude dál patřit červenobílým barvám Slavie. "Budu klukům držet palce, aby se dostali do Ligy mistrů."

Ohledně svého budoucího působiště toho fotbalista mnoho neprozradil. "Nějaké nabídky jsem již dostal," prohlásil s tím, že by jej lákalo vyzkoušet si zahraniční angažmá. Zároveň ale přiznal, že by určitě nebyl proti angažmá v jiných českých klubech. Bral by třeba Teplice, Mladou Boleslav, či Plzeň. Rudý dres Sparty ale obléknout nechce. "Radši ne. Mám fantastický vztah s fanoušky Slavie, to by mi neodpustili," řekl Dřížďal, který věří, že mu jeho manažer pomůže sehnat dobré angažmá. "Jsem v dobrých rukou, myslím, že o mou budoucnost se dobře postará," dodal František Dřížďal.

Kam dál?

Petr Pánek / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

přeju hodně štěstí, ať se daří dál Smajlík 1

MARVINHO
owen10 - 22.06. Odpovědět

škoda franto byl si mým oblíbeným hráčem ve slávce

owen10
Reandra - 22.06. Odpovědět

Já tomu furt nerozumím co se to ve Slavii děje ... dva zkušení hráči kteří mají ve slavii smlouvy a namísto toho aby za ně vytřískali prachy za přestup, tak se z nich stali volní hráči. To nechápu Smajlík 10

Reandra
RuneSKS - 23.06. Odpovědět

Slavii podle me oslabil jen odchod Sventa, ktereho by Hlousek mohl nahradit! Ale desi me ten utok!!! Chce to zas nakej Jarolimuv genialni tah (viz. Tavares a Belaid) SKS Forever

RuneSKS

Franto,bože,kam vás to hrabou ?!
co to je za hromadné propuštování kvality ?
sakra ukaž o v tobě je a hurá do Bundes Smajlík 1

Tavares96

Tak pěkně budu doufat, že si najde angažmá. Protože tenhle hráč má víc jak na GL

GajdaAFC
Reklama
Reklama
Nejnovější články