Zpět na » » Slavia má šest vyhlédnutých posil

- Slavia má šest vyhlédnutých posil

Slavia má šest vyhlédnutých posil © slavia.cz - Slávisté slaví titul

1

Líbilo se

16.06. - Úřadující český fotbalový mistr, SK Slavia Praha, v úterý představil dvě nové posily pro nadcházející sezonu - obránce Benjamina Vomáčku a záložníka Vitalije Trubilu. Podle slov generálního ředitele pražského klubu Petra Doležala chce Slavia v nejbližší době získat ještě šest dalších posil.

Slavii v úterý opustil slovenský záložník Dušan Švento, který přestoupil do rakouského Salcburku. Do pražského celku naopak přišli útočník Stanislav Vlček (z Anderlechtu Brusel jako volný hráč), obránce Benjamin Vomáčka (v Žilině mu skončila smlouva) a běloruský záložník Vitalij Trubila (z Mostu na přestup).

Pražský tým odmítl komentovat případný odchod kapitána Ericha Brabce, ovšem generální ředitel Slavie Petr Doležal přiznal, že Slavia chce posílit o dalších šest fotbalistů. "Máme vyhlédnuto dalších šest hráčů, mezi kterými je také jeden stoper. Už jsme kontaktovali Zlín, jelikož máme zájem o obránce Ondřeje Čelůstku. Věřím, že se nám jeho příchod podaří dotáhnout," uvedl Doležal při úterním setkání s novináři v pražském Edenu.

Slavia však neloví pouze v české lize, ale také za oceánem. "Mezi vytipovanými hráči je také několik cizinců, i z Jižní Ameriky. Chceme do klubu přivést podobné hráče, jako před časem Belaida nebo Tavarese. Pokud by šest hráčů do Slavie přišlo, tak jich ale dalších šest musí odejít," dodal slávistický ředitel.

Jednou z posil českého mistra se stal téměř jednatřicetiletý obránce Benjamin Vomáčka, který přišel ze slovenské Žiliny. "Rozhodlo se během jarní části ligy, když mě Slavia oslovila, tak jsem neváhal. V Žilině mi skončila smlouva a tak nebylo co řešit. Taková nabídka se neodmítá," řekl Vomáčka. Ten hrál proti Slavii v minulém roce, když se oba týmy střetly v základní skupině Poháru UEFA. "Na ty zápasy vzpomínám rád. Konfrontace lig vyzněla remízově, asi to tak mělo být," dodal český stoper.

Z Mostu přišel do Slavie i běloruský záložník Vitalij Trubila, který by měl v týmu nahradit Dušana Šventa. Trubila podepsal smlouvu na čtyři roky. "Slavia má kvalitní mužstvo, které hraje rychlý a kombinační fotbal, což mi vyhovuje. Když jsem hrál ještě za Zlín proti Slavii, měl jsem šanci se ukázat a jsem rád, že přestup vyšel," uvedl běloruský záložník.

Radost z nových tváří měl také generální ředitel Slavie. "Oba hráče jsme sledovali ve vzájemných zápasech, Vitalije už v době, kdy přišel do Mostu. Jsem rád, že je mohu uvítat ve Slavii," prohlásil Petr Doležal.

Fotbalisté Slavie mají sraz po letní dovolené ve čtvrtek 18. června, kdy je čekají testy na FTVS v Praze. Příští týden absolvují soustředění ve Špindlerově Mlýně, během letní přípravy se vydají také na herní soustředění v rakouském Seefeldu, kde mají v plánu sehrát tři až čtyři zápasy.

Kam dál?

Tomáš Vlasák / mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
waqo - 18.06. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnes velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Dám ho dnes zdarma.
info zde:

http://stero.blog.cz/

waqo
Lukýno - 17.06. Odpovědět

No radši bych u nás viděl Bučka od vás z Ostarvy.. |Ten se mi líbí moc.. Chodí ven z brány a má všechny vysoké balony... Z toho ještě něco bude...

Lukýno

Proto ho nepustíme a pouštíme Vaška. Smajlík 2

ostravak
centos - 17.06. Odpovědět

Smajlík 3 tak tak

centos
waqo - 17.06. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnes velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Dám ho dnes zdarma.
info zde:

http://stero.blog.cz/

waqo

vy jste v tom Zlíně uplně nějací zlomení...

blondák jbc

jeje nejlepsi hrac zlinecka a oni nam ho chcou sebrat......ale jo ja to ondrovi preju...

Matousis

tak čelda by se slavii hodil...

zlinecek88

kdyby přišli nějací barzilci , nebo jakýkoliv hráči z jižní ameriky , bylo by to jen dobře a nejen pro slávku

CR7Love & Joga styLe
Mára - 16.06. Odpovědět

Smajlík 3

Mára

Že se nestydíš, dávat sem takovej hnus...

podvinho

Četl jsem, že od nás Vašek by tam mohl jít, ale je to jen takový drb. Smajlík 7

ostravak
Kezba - 16.06. Odpovědět

golman jo? Smajlík 6

Kezba

jj, tak říkal to i Vaniak, že Slavka potřebuje mladého golmána a že on je připravený příští sezonu dělat dvojku.

ostravak
Kefec - 16.06. Odpovědět

Jestli půjde Vašek dělat do Slavie jedničku tak to se maj ve Slávce na co těšit Smajlík 3 , Vašek jeden z nejhorších golmanů vlize a šel by do Slavie tomu sám nemůžeš věřit.

Kefec

Tak pozor, Vašek měl slabé jaro jako celý Baníček a na podzim měl slabé 2 zápasy, do té doby měl tak 2roky v kuse formu a v počtu nul byl 2x druhý za Vaniakem a celkový počet zákroků měl nejvyšší a hodně držel naši obranu za těmi kopyty Bolfem a Neuwirthem.

ostravak
centos - 16.06. Odpovědět

Jsi mimo.

centos
Kefec - 21.06. Odpovědět

Podle mě je podprůměrný golman naší ligy a zatím si stojím.

Kefec
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články