Zpět na » » Fotbalovou Slavii v létě posílí obránce Vomáčka

- Fotbalovou Slavii v létě posílí obránce Vomáčka

Fotbalovou Slavii v létě posílí obránce Vomáčka © -

0

Líbilo se

23.04. - Český fotbalový obránce Benjamin Vomáčka posílí v létě pražskou Slavii, se kterou podepsal smlouvu na dva roky s roční opcí. Informaci ve čtvrtek přinesly oficiální stránky Slavie.

Třicetiletý Vomáčka je ochovancem libereckého fotbalu. Nejvyšší soutěž okusil až v pražských Bohemians, odkud přestopil do Plzně a později zamířil na Slovensko. Tam oblékal dres Slovanu Bratislava a nyní působí až do léta v Žilině. Od 1. července však už bude patřit Slavii, kde podepsal dvouletou smlouvu s roční opcí.

"Odehráli jsme proti Slavii v evropských pohárech tři výborné zápasy, z nichž jsem ve dvou nastoupil. Těším se na výborné mužstvo, je to pro mě krok vpřed v mojí kariéře," uvedl Vomáčka pro klubový web. "Další motivací je nový krásný stadion a výborná atmosféra na zápasech," dodal Vomáčka.

Ten však nemá na vzájemný souboj se Slavií ve 2. předkole Ligy mistrů v sezoně 2007/2008 nejlepší vzpomínky, když neproměnil rozhodující pokutový kop. "K tomu už se vracet nechci. Věřím, že ve Slavii zažiji jenom úspěšné chvíle," doplnil fotbalista.

/ Mediafax, Pavel Urban

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články