Zpět na » » Vácha bude hostovat v Baníku, přijde i Loučka?

- Vácha bude hostovat v Baníku, přijde i Loučka?

Vácha bude hostovat v Baníku, přijde i Loučka? © -

0

Líbilo se

05.01. - Slávistický mladík Lukáš Vácha odchází na půlroční hostování do ostravského Baníku. Na podzim hrál Vácha převážně za slávistickou rezervu, i když byl členem prvního mužstva.

Ještě než se hostování domluvilo definitivně, podepsal Vácha novou smlouvu se Slavií do 30.6.2012. Dohoda o hostování obsahuje také opci na přestup. Částku kluby nezveřejnily, ale například u hostování Bořka Dočkala v Liberci byla opce 18 milionů korun.

„Přichází na půlroční hostování s opcí. Jsme dohodnuti se Slavií i hráčem. Kontrakt bychom měli podepsat po zdravotních testech v příštích dnech. Vácha patří k univerzálním fotbalistům, může hrát na pravém kraji obrany i na postu defenzivního záložníka,“ uvedl k hostování generální manažer Baníku Werner Lička.

"Je to pro mne nová šance, potřebuji získat co nejvíce zkušeností s ligovou soutěží,“ řekl k přesunu Vácha, který již hostoval v Liberci a Jablonci, kde mu však působení překazila zranění. Má na kontě 11 prvoligových startů.

Baník také usiluje o jabloneckého Luboše Loučku. „Vše se zatím řeší na úrovni šéfů klubu pana Pelty a Petery. Zájem o něj máme," nechtěl být konkrétní Lička, který také prozradil, že do čtrnácti dnů by se mělo uzavřít možné další působení v ostravském klubu Davida Střihavky. „Do čtrnácti dnů bychom měli znát stanovisko plzeňského vedení."

A jak to vypadá s Martinem Lukešem a jeho možným odchodem? „Momentálně je situace taková, že Martin má od nás souhlas k odchodu na hostování s opcí. Míč je nyní na straně Sofie, protože my jsme už předem řekli, že nechceme hráči bránit v možnosti odchodu do zahraničí. Sofie, ale nyní oznámila, že s příchodem počítá až během svého druhého soustředění za tři týdny. Ve fotbalové terminologii bych řekl, že míč je nyní na jejich straně," řekl Lička.

V médiích se také objevila zpráva, že by v létě mohl v Baníku skončit špílmachr Rudolf Otepka. „Ruda má u nás platný kontrakt, navíc s opcí, takže my s jeho službami počítáme do roku 2010," popřel všechny spekulace generální manažer Baníku Ostrava Werner Lička.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz, Slavia.cz, Fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Snad ten Vácha překvapi.No a Luky by odchazet nemusel, ale je to jen věc toho jak se oba kluby domluvi.

MUFC 4EVER

Vácha je nic.......

Tavares96

Co se Loučky týče tak nevím nevím, ale určitě lepší než dělat idioty nějakým sešívancům Smajlík 10

Kepy_FCB

Pokud bude dávat Loučka stejné goly za Baník jako dával proti Baníku tak ho vítejme z otevřenou naručí. To co trefil posledně na Bazalech po přímáku to byla pecka!!

ostravak

Doufejme. Já ho nikdy moc nesledoval, neznám ho. Něco odehráno má, starý není. Možná ani nepříjde...

Kepy_FCB

No ale tak aspon někdo aby tam byl když se zatím jen prodávalo, a já ho taky nesleduu ale vím jaky nám dal posledně gol..fakt sila Smajlík 1

ostravak

Proboha to sme nějaká farma slávie aby u nás rozehrávali její pochybní dorostenci No to je hnus , to snad není pravda. kam naše vedení ještě klesne. Smajlík 15 Smajlík 15

Kepy_FCB
centos - 07.01. Odpovědět

Mluvit o rozehrávání u hostování s opcí, nevim nevim..

centos
hans86 - 06.01. Odpovědět

Vácha hrál jak u nás tak vedle v LBC a pokaždý to byla tragedie moc nevěřim že se to změní.... ale to mi celkem nevadí jinak je to kozlův kůň kurvil nam to v JBC a pak i LBC

hans86
Ryby - 05.01. Odpovědět

nechápu jak to mohla slavie udělat, ale zase chápu váchu ze to akceptoval

Ryby

vácha je fajn že je to mladý hráč, Loučka by taky nemusel být špatná posila, ale spíš by mě zajímalo jestli je pravda že mají zájem o Huňu z Příbrami a jen pro zajímavost tak když Lukeš naposledy byl na hostování tak měl Baník titul tak proč to nezopakovat Smajlík 2

ostravak

Tak alespoň náhražka za Galase...

Dephetus
Ronisek - 05.01. Odpovědět

my potřebujem utočníky a ne další založníky omg

Ronisek
Sendi - 05.01. Odpovědět

mě štve, že ve slavii Vácha nedostává šanci, na postu def. štíta je výbornej...snad dostane v ostravě šanci...

Sendi
centos - 05.01. Odpovědět

Snad máš pravdu, v tom případě by mohl Marek zahrát obranu..

centos

aby toho slavia nelitovala a neskoncilo to jako s dočkalem...

zbrojovak5
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články