Zpět na » » Skvělý úvod, ke konci nervy

- Skvělý úvod, ke konci nervy

Skvělý úvod, ke konci nervy © - Hráči Mladé Boleslavi

0

21.09. - Mladá Boleslav porazila doma Kladno 2:1. Ale ke konci to byly opravdu nervy. Středočeši rozhodli o svém vítězství v úvodní desetiminutovce, kdy vstřelili obě své branky.

Boleslav šla do vedení již ve 41. vteřině zápasu! Rajnochův centr propadl až k Poláčkovi, jenž poslad domácí ranou pod břevno do vedení. Zatím nejrychlejší gól sezóny.

Domácím to však pro uklidnění nestačilo. V osmé minutě ne příliš dobře vystřelil Mach, jenomže balón se odrazil k Peckovi, který zvýšil na 2:0. Boleslav se zatáhla a hlídala vedení. Další branku mohl přidat po průniku Kaliny Poláček, ale pálil nad.

Radovat se mohli také hosté, ale Dubský trefil pouze tyč. Jedenáct mintut před koncem však bylo zaděláno na zápletku. Střelu Šilhana Miller vyrazil, ale míč do sítě dorazil kladenský kapitán Killar. Boleslav si však vítězství pohlídala a dotáhla se na čelo tabulky.

FK Mladá Boleslav - SK Kladno 2:1 (2:0)
Branky: 1. Poláček, 8. Pecka - 79. Killar. Rozhodčí: Mikel - Filgas, Marek. ŽK: Mendy, Poláček - Dubský, Hajník, Procházka, Zachariáš. Diváci: 4650.

Boleslav: Miller - Kalina, V. Procházka, Janíček, Mach - Mendy, Rajnoch, Sylvestre, Poláček (90+1. Kysela) - Pecka (84. Opiela), Papadopulos (67. Řezníček). Trenér: Hapal.

Kladno: Pavlík - Bartoš (45+2. Hajník), Killar, Gross (10. Beneš), J. Procházka - Cigánek, Strnad, Dubský (62. Zachariáš), Zoubele, Szabo, Šilhan. Trenér: Hřídel.