Zpět na » » Mazura zůstává koučem Zlína

- Mazura zůstává koučem Zlína

Mazura zůstává koučem Zlína © fctescomazlin.cz - Josef Mazura.

0

Líbilo se

18.09. - I přes nepodařené výsledky v úvodu letošního ročníku Gambrinus ligy zůstává Josef Mazura trenérem Tescomy Zlín. Rozhodlo o tom včerejší zasedání představenstva klubu.

"Diskuse byla velmi obsáhlá a podrobná. Trenér Mazura nakonec získal plnou důvěru a bude pokračovat jako hlavní trenér ligového A-mužstva. Samozřejmě padla i ostrá kritická slova, protože výsledky a především způsob hry na domácím stadionu jsou opravdu velkým zklamáním. Zvláště po vydařené letní přípravě v zahraničí, doplnění mužstva o takové hráče, jakými jsou Kroupa či Malchárek, nebo po návratu velezkušeného Zúbka se nelze spokojit se současným stavem!" uvedl pro klubové stránky předseda představenstva dr. L. Valášek.

Ten také zdůrazdil, že musí dojít k rychlému zlepšení výsledků, ale i herního projevu. První šanci k tomu bude mít Zlín ve víkendovém utkání proti mistrovské Slavii. V příštím kole poté Tescoma zajíždí na teplická Stínadla.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbaPortal.cz, fctescomazlin.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
PROKYN - 18.09. Odpovědět

žadny trener nezlepši tvař mužstva..ve zline se nikdy nehralkombinačni fotbal a nikdy nebude!!vždy zde dostavali přednost dvoumetrovi kolohnati před šikovnymi fotbalisty..a toto je dusledek dlouholeteho trendu zlinskeho fotbalu.nejsou proste "fotbalisti"..je to nedostatkove zboži a krome brna a jeste baniku se slavii to plati v cele lize!!brazilie ziskava tituly ms se dvema utočniky kteri maji 1.70 romario bebeto ..robinho kaka argentina ma messiho aguera ale my mame kollery magery kincly lokvence ..proboha proč musi mit u nas utočnik 2metry???

PROKYN
PHI27 - 21.09. Odpovědět

Naprosto souhlasím PROKYN!!!

PHI27
Reklama
Témata článku
Anketa

Myslíte si, že Josef Mazura zůstane trenérem Zlína až do konce sezóny?

Ano. (3)

Ano. 30,0%

Ne. (7)

Ne. 70,0%
Celkový počet hlasů: 10
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články