Zpět na » » Zlín a Příbram vezou bod ze hřišť soupeřů

- Zlín a Příbram vezou bod ze hřišť soupeřů

Zlín a Příbram vezou bod ze hřišť soupeřů © -

0

24.08. - Teplice nedokázaly Příbrami vstřelit jedinou branku, a Středočeši tak vezou ze severu Čech cenný bod. Remíza se zrodila v duelu Kladno - Zlín.

Kladno - Zlín 1:1 (0:0)

První poločas tohoto utkání moc fotbalové krásy nenabídl. Jediná situace, která stojí za zmínku, je akce domácích ze šesté minuty. Po rohovém kopu se opřel do míče Cigánek, jeho střelu tečoval Šilhan a míč skončil v brance. Jenže kladenský záložník stál v ofsajdu, tak gól neplatil.

Ve druhém dějství si Jaromír Šilhan spravil chuť. V 65. minutě si naskočil na centrovaný míč a ten krásně zapadl do rohu branky. Domácím ale nebyly tři body přány. Deset minut před koncem se trefil taktéž po centru ze strany Bača. Zápas tak skončil remízou 1:1 a Středočeši si připsali do tabulky první bod.

Branky: 66. Šilhan - 80. Bača. Rozhodčí: Kocián - Lhoták, Kovařík. ŽK: Killar - Kóňa, Zbožínek. Diváci: 1750.
Kladno: Pavlík - Bartoš, Killar, Gross, Procházka - Holub (82. Šisler), Strnad, Szabo, Cigánek - Šilhan (84. Beneš), Zachariáš (58. Zoubele).
Zlín: Baránek - Čelůstka, Kroča, Zbožínek, Malý - Kraus (46. Baranyai), Šmahaj (72. Musil), Kóňa, Vyskočil - Žůrek (74. Bačík), Bača.

Teplice - Příbram 0:0

Utkání začalo očekávaným náporem domácího celku. Již ve čtvrté minutě se zhruba z jedenácti metrů opřel do míče Smejkal, ale jeho střelu zastavilo břevno. Hosté se spoléhali na pevnou obranu, s níž si tepličtí hráči nevěděli rady. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Prakticky stejná „podívaná“ byla k vidění i ve druhém poločase. Z tribun se často ozýval pískot. Přesto žluto-modří mohli zápas strnout na svou stranu, šest minut před koncem se po standardní situaci opřel do míče Klein a Lukáš Krbeček v brance Příbrami musel předvést výborný zákrok. Svěřenci Massima Moralese si pak cenný bod ohlídali. Branky se tak 4330 diváků nedočkalo.

Rozhodčí: Franěk - Kubáň, Pelikán. ŽK: Lukáš, Ljevakovič, Sabou - Plašil, Nechvátal. Diváci: 4330.
Teplice: Belic - Vidlička, Lukáš, Klein, Rosa (46. Sabou) - Mahmutovič, Doležal, Ljevakovič (77. Vachoušek), Verbíř (43. Štohanzl) - Jun, Smejkal.
Příbram: Krbeček - Plašil, Müller (29. J. Štochl), Nohýnek, Pleško - Huňa, Nechvátal, Oguzhan, Kalabiška (65. Fantiš) - Borek, De Oliveira (87. M. Štochl).