Zpět na » » Jablonec veze ze Zlína všechny tři body

- Jablonec veze ze Zlína všechny tři body

Jablonec veze ze Zlína všechny tři body © fkjablonec.cz - Fotbalisté Jablonce po utkání

0

02.08. - Zlínští fotbalisté nezahájili 1. Gambrinus ligu nejlépe. Na domácím hřišti prohráli s Jabloncem 0:1. O jedinou branku utkání se postaral už ve 4. minutě Tomáš Huber. Ten si tak připsal v patnáctém ligovém zápase svou premiérovou trefu v lize.

Domácí obránci ho totiž po rohovém kopu nedokázali pokrýt a pohroma byla na světě. Pak už to byla ze strany Mazurových svěřenců zoufalé pokusy o vstřelení vyrovnávajícího gólu. Snaha na nich byla patrná, ale prostě scházelo potřebné štěstí.

Jablonec se po vstřelení vedoucí branky nezatáhl před vlastní branku a i on měl šance na pojištění náskoku. Na hřiště se dostal i David Lafata, v základní sestavě však nehrál. Trenér Komňacký ho poslal na hřiště až v 82. minutě.

Zlín - FK Jablonec 0:1 (0:1)
Branka: 4. Huber. Rozhodčí: Makovička - Wilczek, Pelikán. ŽK: Vyskočil, Čelůstka - Hamouz. Diváci: 3189.
Zlín: Baránek - Čelůstka (81. Konečník), Kroča, Zbožínek, Penner - Malár (61. Baranayi), Šmahaj, Kóňa, Vyskočil - Žůrek (59. Bača), Kroupa.
Jabonec: Špit - Zábojník, Homola, Huber, Hamouz - Michálek (68. Hloušek), Loučka (90. Krejčí), Pavlík, Žofčák - Hesek (82. Lafata), Klapka.