Zpět na » » Klub legend FCB

- Klub legend FCB

Klub legend FCB © fcb.cz - Logo FC Baníku Ostrava

0

Líbilo se

31.07. -

Ostravský Baník bude mít od letošní sezony svou vlastní obdobu síně slávy. Chce tak dát najevo, že si váží jmen, která se zasloužila na dobré pověsti klubu.

Tento nový projekt marketingového oddělení družstva spojuje významné hráče a trenéry ostravské minulosti a jeho součástí je i Charta Klubu legend, což je nadace, jejíž výtěžek půjde v prospěch členů Klubu. Noví hráči již mají ve smlouvách klauzuli určující, že část hráčova výdělku se bude odvádět na konto Charty.

Slezský klub stanovil jasná kritéria, po jejichž splnění se hráč či trenér může stát členem vybrané společnosti. Trenér je přijat ten, jenž s Baníkem vyhrál ligu nebo pohár, vybojoval alespoň semifinálovou účast týmu v evropských soutěžích či se stal reprezentačním koučem. Reprezentant Česka nebo Československa nastoupivší v alespoň 20 ligových duelech v dresu Baníku a hráč strávivší v Ostravě nejméně 3 ročníky s minimálně 50 odehranými střetnutími je v Klubu vítán též.

„Do Klubu bylo ihned zařazeno několik desítek jmen a s nimi fanoušky seznámíme před jednotlivými domácími utkáními v podzimní části,“ pověděl předseda představenstva Baníku Tomáš Trucha. Fanoušci se teda mají z hlediska marketingových akcí zase nač těšit.

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ja som myslel ze barcelona Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 banik Smajlík 18

MESSI177
- 31.07. Odpovědět

Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

Smajlík 17 Smajlík 19 Smajlík 17 Baniceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek Smajlík 4

Sofinek14
- 01.08. Odpovědět

Smajlík 7

Baník je nejlepší Smajlík 14 Smajlík 14 Smajlík 14

s.gerrard
-xdas- - 31.07. Odpovědět

Smajlík 2

-xdas-
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články