Zpět na » » Liberecký fotbal čekají oslavy padesáti let klubu

- Liberecký fotbal čekají oslavy padesáti let klubu

Liberecký fotbal čekají oslavy padesáti let klubu © -

1

Líbilo se

12.07. - Hned dvanáct českých prvoligových týmů čeká v sobotu přípravný zápas. Liberec se utká s dánským mistrem BK Aalborg v rámci oslav padesáti let od založení klubu.

Na stadionu U Nisy začnou oslavy libereckého klubu už v deset hodin dopoledne. Po celý den budou k dispozici zábavné atrakce a další doprovodný program. V rámci hudebního vystoupení se představí například zpěvačka Tereza Kerndlová či skupina Děda Mládek Illegal Band. Součástí programu bude také autogramiáda hráčů a křest knihy Slovan Liberec - 50 let vášně.

Utkání Slovanu Liberec proti dánskému mistrovi BK Aalborg začne v 19 hodin. Celodenní vstupenka stojí 150 korun.

Další významná příprava čeká Kladno a České Budějovice. Oba týmy se spolu se Znojmem a Mostem zúčastní tradičního turnaje v Žirovnici o Perleťový pohár. Další turnaj se koná v sobotu v Tisu, kde si kromě týmů z nižších soutěží zahraje také prvoligový nováček Bohemians Praha.

Turnaje v Hlinsku se pak zúčastní Jablonec a Olomouc. Sigma však ještě stihne dopoledne na svém stadionu duel proti slovenskému Tatranu Prešov. V Hlinsku budou startovat kromě ligových celků také Dukla Praha a Hradec Králové.

V Bakově nad Jizerou se v přípravném duelu střetne Mladá Boleslav s nyní už druholigovými Bohemians 1905. Naopak další nováček nejvyšší soutěže Marila Příbram se na soustředění v Německu utká s týmem SC Fürstenfeldbruck, který hraje regionální soutěž.

Na soustředěních v Rakousku si zahrají další tři celky Gambrinus ligy. Sparta nastoupí proti mužstvu z třetí rakouské ligy WAC St. André, Brno si zahraje proti rumunskému Median Metaz a Ostrava se střetne s polským Slask Wroclaw. Na svém soustředění na Slovensku vyzve Viktoria Žižkov Trnavu.

Kam dál?

v l / MEDIAFAX, Pavel Urban

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Metyn - 18.07. Odpovědět

Sparta nastoupí proti mužstvu z ttřetí rakouské ligy,WAC St.André Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 ted kdo měl větší nouzi..?

Metyn
Area59 - 13.07. Odpovědět

go ZNOJMO go

Area59
Člen Fotbalportal.cz - 12.07. Odpovědět

To zase bude estráda Smajlík 3

Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články