Zpět na » » Petr Rada: Chceme odvést kvalitní výkon

- Petr Rada: Chceme odvést kvalitní výkon

Petr Rada: Chceme odvést kvalitní výkon © Martin Kovařík - Petr Rada jakoby přemýšlel - "půjdu k repre nebo ne?"

0

Líbilo se

12.07. - Tepličtí fotbalisté se od včera připravují v Budapešti na odvetné utkání druhého kola Intertoto cupu s domácím Honvédem. Ani po porážce 1:3 Na Stínadlech se však nechtějí vzdát a pokusí se o zázrak v podobě postupu.

"Ve fotbale je všechno možné, ta šance je asi hodně malá, doma jsme prohráli výsledkem, který v pohárové matematice je hodně výhodný pro soupeře, ale já si myslím, že hráči nemají co ztratit, jdou s tím také do utkání a uvidíme, ale nemůžeme hrát od první minuty bezhlavě dopředu, abychom hned neinkasovali brzy gól, je to dalších 90 minut, oni nám dali v Teplicích 3 góly, my se tady pokusíme nějaký gól vstřelit, chceme domácí znervóznit a určitě nic nevzdáváme a chceme se ještě poprat o případný postup," říká k nastalé situaci trenér Petr Rada.

Ten nechal doma čtyři hráče, neodcestovali Pimpara, Štohanzl, Smíšek a dlouhodobě zraněný Merzič. V Budapešti tak lodivod operuje s osmnácti svěřenci.

"Kdybychom nevěřili, tak by to bylo špatné, jak se říká naděje umírá poslední a já věřím, že protrhneme smůlu, kterou jsme měli doma, ve fotbale je všechno možné, klidně můžeme dát během chvíle dva, tři góly, pak to mužstvo dostane obrovskou sílu, pamatuji zápas v Plzni, kde jsme dali snad během tří minut tři góly, tak proč by se to nemohlo povést zrovna zítra," nastiňuje ideální scénář Pavel Verbíř. "Tak já si myslím skoro to samé, oni jsou v pozici, kdy budou hrát na 0:0, my musíme dávat góly, na což máme, klidně se nám to může povést, dát do poločasu na 1:0, nebo 2:0, oni pak můžou znervóznět a jak říkal Pavel ve fotbale je všechno možné," přitakává Michal Doležal.

Utkání začíná na stadionu Jószefa Bozsika v maďarské metropoli v 18:00.

Kam dál?

Martin Kovařík / fotbalportal.cz, fkteplice.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

...

cantonator
danina - 12.07. Odpovědět

Vidim to černě Smajlík 12

danina
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články