Zpět na » FNLiga » Příbram - Ústí 1:1 (0:1)

FNLiga - Příbram - Ústí 1:1 (0:1)

Příbram - Ústí 1:1 (0:1) © Martin Kovařík - Příbram - Ústí

0

01.06. - ČLÁNEK OBSAHUJE FOTOGALERII! V předposledním kole 2.ligy přijelo o záchranu bojující Ústí nad Labem na stadion U Litavky, aby si připsalo body znamenající definitivní udržení v druhé nejvyšší soutěži. Nakonec se jim podařilo vyválčit bod a díky prohře Hlučína v Opavě mohli slavit.

Utkání začalo vlažně, vysoká teplota se nejspíše podepsala na hráčích obou mužstev, a první šance tak přišla až po čtvrthodině hry. Vondrášek dostal míč mezi Nohýnka a Štochla, upaloval sám na branku, ale Hruška mu zmenšil úhel, a tak rychlonohý útočník poslal míč podél brankáře mimo.

Ve 30.minutě to bylo na tutovky 1:1, Jales tváří v tvář Novákovi také neproměnil a po zásahu ústeckého gólmana se zahrával roh. O pět minut později nalezl Jales na zadní tyči Nechvátala, avšak ten hlavičkoval nad branku.

Neuplynuly ani dvě minuty a udeřilo na druhé straně. Hanzlík zahrál rohový kop, Karlík ho vrátil před branku a Džuban zblízka nekompromisně míč dorazil po břevno.

Vyrovnat mohl těsně před půlí mladík Mišun, Hlouškův centr však nevtěsnal hlavou mezi tři tyče.

Po změně stran se hrálo takřka na jednu branku, hru Příbrami oživil příchod brazilců Costy a Danila. Právě prvně jmenovaný dorážel po minutě pobytu na hřišti odražený míč a trefil břevno hostující branky.

Zvýšit vedení Ústí mohl po sólu Mašanský, ale Hruška svůj tým podržel. V 71.minutě přeci jen přišlo vyrovnání, Nohýnek po závaru dorazil míč do Novákovi svatyně a bylo to 1:1.

Pro Příbram bod nic neřešil, a tak se hnala dále do útoku, ale z jejího náporu vyplynula jen šance Pleška, kterou obránce na poslední chvíli zblokoval.

Ústí si tak po srdnatém výkonu odváží z Příbrami bod, který pro něj má cenu zlata.

Příbram - Ústí 1:1 (0:1)