Zpět na » FNLiga » Problémy se sestavou HFK

FNLiga - Problémy se sestavou HFK

Problémy se sestavou HFK © 1hfkolomouc.cz - stadion HFK Olomouc

0

Líbilo se

22.05. - Po včerejším vítězném tažení v 27. kole druhé nejvyšší soutěže na půdě ambiciózní Opavy dostal holický kádr další ránu v podobě dvou vykartovaných hráčů. Trenér Uličný bude mít velké potíže hlavně s obranou řadou.

V prvním poločase dostal za tvrdý zákrok 4. žlutou kartu pravý obránce Tomáš Dadák (nar. 1984). Mladý obránce si tak nezahraje jedno utkání a to na domácí půdě proti Třinci.

Do konce utkání se ještě žlutě provinil kapitán mužstva Jaroslav Josefík, který převzal kapitánskou pásku po Lošťákovi. Dostal tak v pořadí už 8. žlutou kartu, za což ho čeká trest v podobě zastavení závodní činnosti na dvě utkání.

Z předchozího utkání s Bohemians Praha si odpykává dvouzápasový trest právě zmiňovaný Ivo Lošťák, který dostal červenou kartu.

To jsou v celkovém součtu tři obránci základní sestavy. Trenéru Uličnému zbývají do utkání s Třincem obránci Martin Zlatohlavý, Jaromír Lukášek a Ondřej Kalvoda. Kdo nahradí zmiňované hráče? To musí zřejmě trenérům HFK hodně ležet v hlavě. Jednou variantou do obrany by mohl být Radek Janeček. Ten už si post krajního obránce v minulosti vyzkoušel. Na kraj obrany se může posunout i jeden ze středových obránců Zlatohlavý, Lukášek. Do zálohy jsou nachystáni Toporčák, Ševela, Jakubovič, Krutý, Spáčil. Při marodce, která trápí Hanáky v závěru soutěže (Kropáček, Škuta, Kotůlek) by na střídání zbyl pouze jediný hráč, kromě náhradního brankáře.

28. kolo druhé ligy sehraje HFK na domácí půdě proti Třinci v sobotu 24. 5. 2008 od 17.00 hod.

Kam dál?

/ HFK Olomouc

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články