Zpět na » FNLiga » Opava doma podlehla Bohemce

FNLiga - Opava doma podlehla Bohemce

Opava doma podlehla Bohemce © -

0

19.04. - V jednom z veledůležitých utkání o postup do nejvyšší soutěže dnes podlehla domácí Opava pražským Bohemians 0:1, když se v 52.minutě trefil Turtenwald.

V první půli měli velké šance domácí, v 17.minutě se ocitl ve vyložené Kozák, ale svůj pokus přehodit brankáře Wintera nevtěsnal do branky. Pět minut před poločasem unikal sám na brankáře znovu mladý útočník Kozák, avšak Winter ho tentokrát vychytal.

V 52.minutě si na Adjeiův roh nejvýše vyskočil Turtenwald a dostal klokany do vedení. Opava se pokoušela srovnat, v 77.minutě vytáhl Barteskův přímý kop jen špičkama prstů Winter, avšak největší šanci na vyrovnání měl Půda v 87.minutě, když zahrával pokutový kop po ruce jednoho z hostujících hráčů. Tu ale neproměnil, protože Winter jeho přízemní střelu chytil.

Hráči Bohemians Praha si tak připsali velmi důležitou výhru v boji o postup do první ligy.

Opava - Bohemians Praha 0:1 (0:0)