Zpět na » FNLiga » Jihlava potvrdila dobrou formu

FNLiga - Jihlava potvrdila dobrou formu

Jihlava potvrdila dobrou formu © -

0

04.04. - Jihlavští fotbalisté, jak se zdá, zapomněli na podzimní tápání. V dnešním zápase porazili Vítkovice 2:0 a připsali si čtvrtou domácí výhru v řadě.

V první půli byl k vidění nezáživný fotbal. První a rozhodující gól dali domácí. Centr Dupala si nešťastně srazil do vlastní sítě Doležal. To s Vítkovicemi zatřáslo a do poločasu ještě jednou inkasovaly. František Schneider krásně zakroutil míč z přímého kopu a Jihlava vedla 2:0.

Ve druhém dějství si Vysočina svou výhru v pohodě uhlídala. Hosté navíc ještě dohrávali o deseti. V 81. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Derych.

Svěřenci Karola Marka si připsali třetí výhru ze čtyř zápasů a po 20. kole si udrží osmou příčku. Vítkovice jsou zatím dvanácté, ale přeskočit je ještě mohou Dukla a Třinec.

Jihlava - Vítkovice 2:0 (2:0)
Branky: 35. Doležal (vlastní), 40. Schneider. Rozhodčí: Bílek - Tacina, Santarius. ŽK: Dupal, Sláma - Derych. ČK: 81. Derych. Diváci: 1300.
Jihlava: Šimon - Sláma, Kadlec, Tlustý, Cihlář - Dupal (83. Gabriel), Schneider, Gába, Veselý (90. Netrda) - Böhm (66. Vácha), Faldyna.
Vítkovice: Vaclík - Derych, Hrdlovič, Švehla, Mikulenka - Pulkert, Valášek, Doležal, Motyčka (89. Dobeš) - Proházska (86. Hromkovič), Fromelius (69. Lokša).