Zpět na » FNLiga » Hradec podává protest

FNLiga - Hradec podává protest

Hradec podává protest © -

0

25.03. - Vedení Hradce Králové se rozhodlo podat oficiální stížnost na výkon hlavního rozhodčího v zápase na půdě Jihlavy.

Tento zápas pískal Petr Ardeleánu a hradeckým se nelíbilo odpískání pokutového kopu ve 29. minutě. Podhajský údaně fauloval Böhma a sudí ukázal na značku pokutového kopu. Penalta byla velmi přísná a překvapeni z ní byli i domácí. Po inkriminovaném souboji musel být dokonce ošetřen hradecký brankář.

Nicméně penalta se kopala. Z ní se Petr Faldyna nemýlil a poslal Jihlavu do vedení. Tato branka byla nakonec vítězná. Vysočina ve druhém poločase své vedení ještě pojistila a utkání vyhrála 2:0.

V jarní části je to tak první poadný protest proti výkonům rozhodčích v první a druhé lize. Ardeleánu obdržel za svůj výkon v tomto zápase podprůměrnou pětku.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FC Hradec Králové.