Zpět na » FNLiga » Hlučín vydřel výhru nad Krčí

FNLiga - Hlučín vydřel výhru nad Krčí

Hlučín vydřel výhru nad Krčí © fc-hlucin.cz - Michal Chebek u míče

0

15.03. - Záchranářský duel Hlučín - Krč šťastně vyhráli domácí. Zápas rozhodla branka Meleckého z 80. minuty. V dopoledním zápase pak Dukla remizovala s Čáslaví 2:2.

Na Julisku si našlo cestu pouhých 510 diváků a to i přesto, že domácí v minulém kole dokázali vyhrát na horké půdě v Opavě.

Čáslav šla sice v utkání rychle do vedení, ale Dukla dokázala do poločasu skóre otočit. Hosté vyrovnali krátce po pauze. Šťastným střelcem stal Radek Hozda, který si tak připsal druhý gól v sezóně.

Oba týmy pak měly ještě šance na vítězství, ale brankový stav zůstal nezměněn. Zápas tak skončilo zaslouženou remízou 2:2.

Dukla Praha - Čáslav 2:2 (2:1)
Branky: 35. Hanus, 42. Svatonský - 12. Kocourek, 52. Hozda. Rozhodčí: Hrubeš - Teuber, Pokorný. ŽK: Palša - Vošahlík. Diváků: 510.
Dukla Praha: Miščík - Buryán (75. Mikula), Palša, Hubka, Rychlík - Svatonský, Adam, Ludačka, Hanus (63. Michal), Volek (46. Nečas) - Kulvajt.
Čáslav: Malík - Kotrba - Skopalík, Skoupý, Pravda - Kurak, Pokorný (89. Sedláček), Jiroušek, Hozda (93. Haniak) - Kocourek, Vošahlík (68. Veselý).

Bojovné utkání rozhodla šťastná branka z 80. minuty. Marcel Melecký zahrával rohový kop a ten skončil k udivení všech v brance. Hosté pak už nedokázali na tuto velmi šťastnou branku odpovědět a stále tak zůstávají na čtrnáctém místě tabulky. Domácím výhra pomohla na prozatímní jedenácté místo.

Hlučín - Krč 1:0 (0:0)
Branka: 80. Melecký. Rozhodčí: Mojžíš - Slavík, Santarius. ŽK: Moravčík - Nešpor, Jedinák. Diváků: 1068.
Hlučín: Kosmál - Kopecký, Švrček, Sáblík, J. Barcal - Moravčík (90.+3 Žižka), Melecký, Prokeš (86. Hanus), Stoklásek - Koubek (76. Vaculík) - Galajda. Trenér: Samec.
Krč: Diviš - Nešpor, Pikl, Soukup, Waldhauser - Flachbart, Kordiak, Kounovský (84. Matějka), Jedinák - Bureš (53. Houštecký), Vojtíšek (69. Dejmek). Trenér: Šimurka.