Zpět na » FNLiga » Jihlava si poradila s Třincem

FNLiga - Jihlava si poradila s Třincem

Jihlava si poradila s Třincem © -

0

14.03. - Jihlavští fotbalisté svou jarní domácí premiéru zvládli. S Třincem si poradili jasně 3:0. V druhém pátečním zápase Vítkovice remizovaly s Fulnekem 0:0.

Vysočina před začátkem jarní části vyhlásila boj o diváky. Chce je totiž vrátit zpět na stadion. A ti kdo v páteční večer přišli, určitě nelitovali.

V domácím dresu zářil zejména Martin Dupal. V prvním poločase se prosadil dvakrát. Nejprve mu přihrával Faldyna a ve 37. minutě si připsal nahrávku na gól Böhm. Ve druhém poločase si pak připsal úspěšnou asistenci. Jeho přihrávku zužitkoval Petr Faldyna. Třinečtí se pak snažili, ale Vysočina si svou výhru v pohodě pohlídala.

Jihlava - Třinec 3:0 (2:0)
Branky: 21. a 37. Dupal, 55. Faldyna. Rozhodčí: Drábek - Gallo, Drastík. ŽK: Tlustý - Lisický, Formánek. Diváků: 1630.
Jihlava: Šimon - Sláma, Tlustý, Kadlec, Vepřek - Böhm (72. Rabušic), Gába, Schneider, Cihlář - Dupal (77. Vácha), Faldyna (85. Hušbauer).
Třinec: Lipčák - Lisický, Chlebek, Formánek, Martinčík (46. Ďurica) - Malíř, Hupka, Berger (60. Konečník), Lukšík - R. Veselý, Doubek (77. Maceček).

Oba týmy se snažily, ale do brankových příležitostí se moc nedostávaly. Brankáři byli takměř bez práce. Zápas tak nemohl skončit jinak než bezbrankovou remízou.

Vítkovice - Fulnek 0:0
Rozhodčí: Kocián - Peřina, Lakomý. ŽK: Derych, Pulkert, Hrdlovič - Kovář, Krása. Diváků: 910.
Vítkovice: Vaclík - Derych, Hrdlovič, Švehla, Mikulenka - Pulkert, Křiva, Motyčka, Novák - Prohászka, Schön.
Fulnek: Pospěch - Král, Krása, Kovář, Staš - Vyskočil, Lukaštík, Slončík, Vajda - Traxl (46. Koštuřík), Malohlava (84. Vlček).