Zpět na » FNLiga » Šok! Opava nestačila na Duklu

FNLiga - Šok! Opava nestačila na Duklu

Šok! Opava nestačila na Duklu © -

0

08.03. - Největší překvapení prvního jarního kola se odehrálo v Opavě. Domácí překvapivě nestačili na Duklu Praha, se kterou prohráli 0:2. Z první čtveřice prohrála i Příbram, která neuspěla ve Fulneku.

Z týmů, které chtějí bodovat o postup, tak nedokázal vyhrát žádný. Na třetí místo se naopak protlačila střížkovská Bohemka.

Opava byla proti Dukle bezradná. V prvním poločase sice měla dvě velké šance, ale ty neproměnila. Dukla jí tak potrestala na začátku druhého poločasu, kdy se trefil Kulvajt. Pak už svěřenci Güntera Bittengela spoléhali jen na rychlé brejky. Jeden z nich využil Svatonský a prakticky tak rozhodl o výhře hostů. Dukla pak mohla ještě své vedení zvýšit, ale to by byl pro domácí až moc krutý výsledek. Opava se sice snažila, ale góly stříleli hosté.

Opava - Dukla Praha 0:2 (0:2)
Branky: 48. Kulvajt, 55. Svatonský. Rozhodčí: Drábek - Douda, Vysloužil. ŽK: Víšek - Ludačka. Diváci: 3813.
Opava: Novák - Kolínek, Švach, Mezlík, Víšek - Partyš (84. Jelínek), Kiša, Barteska, Zapletal - Halaška, Půda (57. Wirth). Trenér: Neček.
Dukla Praha: Miščík - Buryán, Palša, Kuděla (23. Hubka), Rychlík - Mikula, Hanus (71. Nečas), Ludačka, Adam, Svatonský (89. Volek) - Kulvajt. Trenér: Bittengel.

Příbram se nepoučila a s Fulnekem opět neuspěla. Na podzim jí druholigový nováček sebral dva body a nyní dokonce všechny tři. Vítěznou branku domácích vstřelil už v šesté minutě Vyskočil. Příbram působila bezradným dojmem a domácí si svou výhru v pohodě uhlídali.

Fotbal Fulnek - Marila Příbram 1:0 (1:0)
Branka: 6. Vyskočil. Rozhodčí: Adámek - Večeřa, Tacina. ŽK: Mácha. Diváci: 723.
Fulnek: Pospěch - Král, Krása, Kovář, Staš - Vyskočil (90. Smutný), Lukaštík, Slončík, Vajda - Malohlava (81. Koštuřík), Traxl (66. Vlček). Trenér: Daněk.
Příbram: Hruška - Podrazký, Nohýnek, J. Štochl, Mácha - Šindelář, Tarczal, Costa, Pilík - Jirouš (63. Kalabiška), M. Štochl. Trenér: Barát.

Utkání HFK Olomouc - Jihlava rozhodla branka Petera Krutého z 23. minuty. Hosté měli největší šanci na vyrovnání těsně před poločasem, ale Cihlář mířil pouze do tyče. Holice se pak soustředila na protiútoky a své vedení si pohlídala.

Olomouc - Jihlava 1:0 (1:0)
Branka: 23. Krutý. Rozhodčí: Hájek - Čecháček, Santarius. ŽK: Ševela - Böhm, Vepřek, Gába. Diváci: 821.
HFK Olomouc: Doležal - Josefík, Lukášek, Zlatohlavý, Lošťák - Krutý, Toporčák (80. Jakubovič), Ševela, Škuta (72. Janeček) - Vodák, Korčián (90. Kropáček). Trenér: T. Uličný.
Jihlava: Šimon - Vepřek, Tlustý, Kadlec, Veselý - Cihlář (69. Vácha), Gába, Lovětínský (46. Hušbauer), Sláma (74. Dupal) - Böhm, Faldyna. Trenér: Marko.