Zpět na » FNLiga » Hradec ani Slovácko nevyhrály

FNLiga - Hradec ani Slovácko nevyhrály

Hradec ani Slovácko nevyhrály © fcslovacko.cz - Pavel Malura

0

08.03. - Oba kandidáti na postup do nejvyšší soutěže nedokázali v úvodním jarním kole druhé ligy zvítězit. V záchranářském duelu uspěl Třinec.

Bohemians Praha si i přes zimní ztráty poradili s Hlučínem. O jejich výhře rozhodl začátek druhého poločasu, kdy Zoubek a Turtenwald zvyšovali na dva resp. tři nula. Hlučín pak už dokázal jen snížit. V 83. minutě se trefil Bogdaň, ale to bylo ze strany hostů vše. Střížkovský klub tak zaslouženě vyhrál 3:1 a ještě může promluvit do boje o přední místa.

Bohemians Praha - Hlučín 3:1 (1:0)
Branky: 17.Obermajer, 47.Zoubek, 50.TUrtenwald - 83.Bogdaň
Rozhodčí: Ardelánu - Pospíšil, Jiřík
ŽK: Jandzik - Bogdaň, Koubek, Kovář, Kopecký

Bohemians: Winter - Macháček, Turtewald, Obrmajer, Liantsevich - Lukeš, Jandzik (77.Galbavý), Zoubek, Grznár - Brzezina (85.Mičkal), Ibe (71.Majer)
Hlučín: Kosmal - Kopecký, Barcal, Sáblík, Švrček - Stoklásek, Kovář (52.Bogdaň), Moravčík, Melecký, Koubek - Hanus (52.Galajda)

Hradec Králové si připsal na Strahově proti Krči pouze bezbrankovou remízu. Votroci byli v prvním poločase lepší a vypracovali si i dostatek šancí, ale gól nevstřelili. Ve druhé půli se pak hra vyrovnala a gól mohla vstřelit Krč. V zápase ale ani jeden celek nedokázal dopravit míč za záda soupeřova brankáře, a tak utkání končí 0:0. Větší ztráta to je určitě pro hosty, kteří chtějí postoupit, a toto utkání chtěli vyhrát.

Krč - Hradec Králové 0:0
Rozhodčí: Makovička - Košec, Pokorný
ŽK: Dubský, Bureš - Riegel, Němeček, Pilař, Šmerda
Diváci: 708

Krč: Diviš - Soukup, Nešpor, Kordiak, Vojtíšek (81. Matějka), Dubský (84. Hoštecký), Šmerda, Kounovský, Jedinák, Bureš, Pikl
Hradec Kr.: Podhajský - Němeček, Svoboda (76. Vodehnal), Černý, Bouška (66. Pilař), Pospíšil, Dvořák, Rezek, Zbončák, Wozniak, Riegel

Sokolov šokoval Slovácko! Hosté sice vedli na západě Čech již 2:0. Ale Baník dokázal ještě do poločasu vyrovnat a hrálo se od začátku. Utkání pak rozhodl v 69. minutě Jiří Mlika. Slovácko pak mělo tlak, ale vyrovnání nepřišlo. Hosté trestuhodně prohospodařili dvoubrankový náskok a z čela tabulky je může sesadit Opava, která hraje od 17:00.

Sokolov - Slovácko 3:2 (2:2)
Branky: 36. a 69. Mlika, 40. Hájovský - 2. Racko, 24. Fischer
Rozhodčí: Moláček - Ubias, Teuber
ŽK: Mlika, Javorský, Jiráček - Kaspřák, Matůš, Gonda
Diváci: 1 640

Sokolov: Bertelman - Kaplan, Hrabáč, Hájovský, Mach - Salák, Javorský, Jiráček, Fleišman (79. Poděbradský) - Mlika (84. Šorfa), Duchnič (90. Kura)
Slovácko: Bolek - Kaspřák, Ineman, Vrba, Němčický - Racko, Görner, Fischer (86. Šturba), Gonda - Matůš (61. Chmelíček), Šultes (74. Činčila)