Zpět na » FNLiga » Jan Buryán posiluje Duklu Praha

FNLiga - Jan Buryán posiluje Duklu Praha

Jan Buryán posiluje Duklu Praha © cs.wikipedia.org - Na Julisce

0

Líbilo se

06.03. - Těsně před začátkem jarní části druhé ligy získala Dukla Praha zajímavou posilu. Do týmu přichází Jan Buryán, který má bohaté ligové zkušenosti. O příchodu jednatřicetiletého obránce informovala Dukla dnes odpoledne na svých webových stránkách.

Tento tvrdý obránce toho nejvíce odehrál za Viktorii Žižkov, dále také působil v Příbrami. Celkem má na svém kontě 216 ligových startů a šest gólů. Od léta 2006 pak ještě působil ve slovenské Artmedii Bratislava.


Dukla je zatím v tabulce čtrnáctá s jednobodovým náskokem na předposlední Krč. Je tedy v bezprostředním ohrožení sestupu a na jaře ji čeká boj o záchranu. Vedení tak do kádru sehnalo zajímavé hráče s ligovými zkušenostmi, kteří by měli pomoci druhou ligu zachránit.


Kromě již zmiňovaného Buryána ještě přišli Jiří Rychlík a Lukáš Adam z Bohemians a Radim Nečas ml. z Mladé Boleslavi. Dále pak ještě kádr doplnili mladíci ze slávistické juniorky. Naopak z podzimního kádru už v klubu nejsou Jiří Böhm, Antonín Holub, Vladimír Pokorný a Miroslav Hendrych.


Dukla zahajuje jarní část na horké půdě v Opavě, kde bude každý bod zlatý. Domácím fanouškům se pak představí v sobotu 15. 3. od 10:30, to na Julisku přijede Čáslav.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To stejně dukle moc nepomůže

Bazilisek22
snakeee - 06.03. Odpovědět

Přesně tak..z Opavy se body nevozí Smajlík 7

snakeee
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články