Zpět na » FNLiga » Libor Kozák zraněn!

FNLiga - Libor Kozák zraněn!

Libor Kozák zraněn! © -

0

Líbilo se

24.02. - Opava sice porazila v sobotu slovenskou Prievidzu 2:1, v utkání se jí ale zranil Libor Kozák, který je s deseti brankami nejlepším střelcem druhé ligy.

Osmnáctiletý útočník musel být střídán již v páté minutě utkání a to nevěstilo nic dobrého. "Kozáka čeká v pondělí vyšetření u lékaře. Pád soupeřova hráče na jeho nohu odnesl jeho kotník. Vypadá to, že nejméně deset dní se bez něj budeme muset obejít, což je pro nás velmi nepříjemná zpráva," uvedl pro klubový web trenér Opavy Jiří Neček.


Určitě tak nestihne generálku na druhou ligu, ve které SFC v sobotu 1. 3. od 17:00 přivítá na svém stadionu rezervu Baníku Ostrava. Jeho start v úvodním jarním kole proti Dukle Praha je značně nejistý.


Libor Kozák poprvé okusil druhou ligu před rokem a hned na sebe výrazně upozornil. Ve své premiérové půlsezóně se trefil 8x a stal se tak nejlepším střelcem jara. Na tyto výkony navázal i na podzim. Ve čtrnácti zápasech se trefil desetkrát a po podzimu vede tabulku střelců. Jeho dobré výkony zaznamenal anglický Portsmouth, který si ho v lednu pozval na testy.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Stenky7 - 24.02. Odpovědět

14 zápasu 10 golů..Hm to ej dobrá bilance na 18letýho zajíca,to čumíím Smajlík 4

Stenky7
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články