Zpět na » FNLiga » Z kandidátů na postup prohrál pouze Hradec

FNLiga - Z kandidátů na postup prohrál pouze Hradec

Z kandidátů na postup prohrál pouze Hradec © fcslovacko.cz - Pavel Malura

0

23.02. - Do startu jarní části naší druhé nejvyšší soutěže zbývají pouze dva týdny. Týmy tak finišují s přípravami. V dnešních přátelských zápasech z kandidátů na postup prohrál jen Hradec Králové, který nestačil na třetiligový Letohrad.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. Největší šanci měl v 9. minutě Dvořák, ale jeho střela se otřela jen o břevno. Další šance hradeckých hráčů postrádaly přesnost ve finální fázi. Letohrad svoji jedinou vyloženou šanci proměnil, když se v 29. minutě prosadil Myšák.

Druhý poločas probíhal ve stejné režii. Balon na svých kopačkách držel z větší část hry Hradec. Dvě gólové příležitosti si však připravili letohradští. Ani jednou nedokázali zamířit přesně.

Čtvrtý tým tabulky si bude moc spravit chuť už ve středu 27. 2., kdy se utká se Sigmou Olomouc "B" od 14 hodin v Černilově.

Hradec Králové - Letohrad 0:1 (0:1)
Branka: 29. Myšák
Hradec Králové 1.poločas: Podhajský - Plašil, Wozniak, Němeček, Pospíšil - Bouška, Černý, Vít, Rezek - Dvořák, Vodehnal.
Hradec Králové 2.poločas: Podhajský - Vít, Wozniak, Němeček, Pospíšil - Rezek (80.Schulmeister), Černý, Riegel, Čupr - Dvořák (70.Hašler), Vodehnal (70.Svoboda).

Příbram neměla s rezervou Viktorie Plzeň žádné problémy a bez problémů jí porazila 5:1. Dvěma góly se blýskl Matěj Štochl. Tento osmnáctiletý hráč přitom na podzim nastupoval jen za rezervu.

Příbram - Plzeň B 5:1 (2:1)
Branky: 14. Jirouš, 37. Costa, 60. Nechvátal, 78. M.Štochl, 82. M.Štochl - 41. Dvořák.
Sestava Příbrami: Hruška - Podrazký, J.Štochl (46. Penc), Nohýnek, Mišun (46. Pleško) - Šindelář (66. Tarczal), Tarczal (46. Nechvátal), Costa (69. Pilík), Pilík (46. Hloušek) - Jirouš (46. M. Štcohl), Huňa (46. Kalabiška).

Slovácko přivítalo rezervu Jablonce a v utkání mělo o poznání větší problémy než Příbram. Vedoucí klub druhé ligy sice vedl 2:0, ale jablonečtí dokázali snížit a zdramatizovat tak zápas. Svěřenci Leoše Kalvody si ale výhru pohlídali.

Slovácko - Jablonec B 2:1
Branky Slovácka: Görner a Matůš.
Slovácko 1. poločas: Marek - Čtvrtníček, Vrba, Ineman, Němčický - Gonda, Görner, Grim, Filipský - Matůš, Chmelíček.
Slovácko 2. poločas: Marek - Kaspřák, Šimáček, Spazier, Eismann - Racko, Fischer, Stýskala, Šilinger - Šturma, Šultes.

Opava ve svém přípravném utkání vyzvala slovenskou Prievidzu, devátý tým druhé nejvyšší slovenské soutěže. Zápas vyhrál slezský klub 2:1, když se o jeho góly postarali Půda a Halaška.

Opava - Prievidza 2:1
Branky Opavy: Půda z penalty a Halaška
Sestava SFC Opava: Novák - Kolínek, Švach (55. Horka), Mezlík, Víšek - Partyš (65. Uvíra), Kiša (70. Wirth), Barteska, Zapletal (65. Jelínek) - Kozák (5. Půda), Halaška.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FC Hradec Králové.