Zpět na » FNLiga » Pejša nestihne úvod jara

FNLiga - Pejša nestihne úvod jara

Pejša nestihne úvod jara © -

0

Líbilo se

20.02. - Obránce Opavy Jan Pejša se v pondělí podrobil artroskopii kolene. Nuceně tak bude muset vynechat úvodní kola druhé ligy.

Předpokládaná doba rehabilitace je asi jeden měsíc. V nejoptimističtějších prognózách by se mohl vrátit už v 17. kole v klíčovém duelu na Slovácku, tato varianta ale není příliš pravděpodobná. Sedmatřicetiletý obránce se tak spíše vrátí o kolo později, kdy Opava na svém stadionu přivítá Ústí nad Labem.


Pejša je v opavském mužstvu důležitou osobností. To jen dokumentuje fakt, že na podzim nechyběl ani minutu. Navíc ještě přidal jednu branku, která znamenala bod za remízu 1:1 na horké půdě Bohemians Praha.


„Těžko se dá v současné chvíli říct přesná doba mého návratu do sestavy. Záleží na mnoha okolnostech. Důležité bude především to, jak se mé zranění bude hojit. Samozřejmě bych chtěl naskočit do hry co nejdříve, ale tyto věci bude lepší nechat spíše na doktorech a na tom, jak se mé tělo bude po operaci cítit,“ komentoval celou situaci v rozhovoru na klubových stránkách.


Zkušený defenzivní hráč má zkušenosti i z naší nejvyšší soutěže. V ní nasbíral v dresech Jablonce, Opavy a Českých Budějovic 143 startů, ve kterých vstřelil osm gólů. Nyní tento nesmlouvavý stoper kroutí ve žluto-modrém dresu již druhou sezónu a v sestavě trenéra Nečka patří k nejlépe hodnoceným hráčům týmu.


SFC Opava v zimě posílili Václav Zapletal a neméně zkušený Jaroslav Švach, který by ho měl v úvodu plnohodnotně nahradit. Poté by mohli vytvořit kvalitní stoperskou dvojici, která bude v boji o postup do 1. Gambrinus ligy určitě potřeba.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, sfc.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Je to stráta no ale máme dost kvalitních hráču A Jirka Neček kvalitně nahradí tohoto hráče Smajlík 1

Bazilisek22
Mike - 20.02. Odpovědět

To bude docela zajímavé sledovat, vzhledem k tomu, že Opava je nahoře.

Mike
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články