Zpět na » FNLiga » Některé druholigové týmy ještě posilovaly

FNLiga - Některé druholigové týmy ještě posilovaly

Některé druholigové týmy ještě posilovaly © sigmafotbal.cz - Martin Pulkert

0

Líbilo se

14.02. - Přestupní termín pro české fotbalové kluby končí již v pátek a některé kluby z 2. ligy na poslední chvíli posílily své kádry.

Dvojici hráčů z olomoucké Sigmy získaly Vítkovice. Na půlroční hostování přicházejí Martin Pulkert a Tomáš Hrdlovič, se kterými trenér Olomouce Martin Pulpit již nepočítal.


Dobré vztahy dvou mediálních partnerů FotbalPortal.cz potvrdil další hráčský přesun z Hradce Králové do Sokolova. Na západě Čech bude působit Jan Filip, který zde bude půl roku hostovat. Stejným směrem jako dvaadvacetiletý obránce v zimě putovali Daniel Kaplan, Jiří Poděbradský a Oleg Duchnič. Naopak ve čtvrtém týmu tabulky bude hrát exsokolovský kapitán Pavel Němeček.


V posledních dnech ještě některé kluby testují zajímavé hráče. V Holici je zatím na zkoušce Tomáš Labun z Košic. Zajímavou posilu by mohl získat Fulnek. Ten si totiž pozval dvaadvacetiletého francouzského útočníka Jeana-Davida Nessoumouha. Za Duklu nastoupil ve středu proti Jablonci B brazilský útočník Farias.


Slovácko by chtělo do konce přestupního termínu ještě získat jednoho útočníka. Spekulovalo se o brněnském Simrovi, ale jeho přestup je nepravděpodobný. Dalšími v řadě tedy jsou Slováci Peter Gonda a Maroš Bačík.


Prvoligové i druholigové týmy mají do páteční půlnoci ještě čas přivést nové hráče, od soboty pak mohou přestupovat hráči jen se statusem amatér.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mattess - 15.02. Odpovědět

Stejně 2.Ligu vyhraje Hradec Smajlík 18

Mattess
Tomikk - 14.02. Odpovědět

jinak Peter Drozd-FC Hlučín

Reklama
Reklama
Nejnovější články