Zpět na » FNLiga » Dukla remizovala s béčkem Jablonce

FNLiga - Dukla remizovala s béčkem Jablonce

Dukla remizovala s béčkem Jablonce © cs.wikipedia.org - Na Julisce

0

13.02. - Třetiligová rezerva Jablonce remizovala s druholigovou Duklou Praha 0:0. Utkání se hrálo na umělé trávě v jabloneckém Mšeně.

V dresu Jablonce se objevili čtyři hráči ze širšího kádru ligového áčka a na výkonu domácích to bylo znát. Dukla testovala v útoku Brazilce Fariase. O jeho působení se rozhodne v nejbližších dnech.

V utkání si oba týmy vytvořily několik slibných příležitostí, ale nenašel se nikdo, kdo by dokázal dopravit míč za záda brankáře. Zápas tak skončil zaslouženou remízou.

Trenér hostů Günter Bittengel nasadil do zápasu osmnáct hráčů. Celý zápas odehráli jen Kuděla, Palša, Svatonský a Volek.

Jablonec B - Dukla Praha 0:0
Jablonec B: Bobok - Kuželka, Hrotek, Mička (46. Kulhánek), Glos - Michálek, Šisler, Procházka, Haurdić - Mešanović, Adam (46. Rathouz).
Dukla Praha 1. poločas: Plánička - Mikula, Palša, Kuděla, Rychlík - Malý, Ludačka, Hanus, Volek - Svatonský, Fraitas.
Dukla Praha 2. poločas: Rada - Kopta, Kuděla, Palša, Daněk -Svatonský, Hubka, Volek, Michal - Kunc, Kulvajt.